Wyszukiwałeś:

e X

up X

. Znaleziono 323 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e up

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 323 wszystkich):

Up(s)! To tylko mały Volkswagen

Na targach we Frankfurcie na stoisku Volkswagena bardzo dużym zainteresowaniemcieszy się małe, koncepcyjne auto o nazwie Up!, które do seryjnej produkcjitrafi do końca bieżącej dekady.

 

Volkswagen up!: Moje pierwsze auto jest super

5 Bardzo zgrabne auto do miasta chociaż i wtrasie też całkiem wygodnie się jedzie.Zdecydowanie nie dla kierowców"pierwszy z pod świateł"W trasie udało mi się osiągnąć wynik 4,0 wmieście jeżeli się bardzo postaram 4,9 litrów.Miałam wątpliwości co do<...

 

Volkswagen Cross Up!

Zbliżająca się wystawa w Genewie będzie miejscem światowej premierykolejnego modelu Volkswagena z dopiskiem Cross. Tym razem do tego gronadołączy najmniejszy model z Wolfsburga, czyli Volkswagen up!

 

Volkswagen zaprezentował elektrycznego up'a

W Wolfsburgu niemiecki producent aut zaprezentował sw&oacute;j najnowszymodel, kt&oacute;rego światowa premiera będzie miała miejsce podczasjesiennych targ&oacute;w motoryzacyjnych we Frankfurcie.

 
 

Volkswagen wygrywa w rajdzie samochodów elektrycznych

Samochody koncernu z Wolfsburga zajęły pierwsze i drugie miejsce wklasyfikacji generalnej rajdu aut elektrycznych Silvretta 2013. XL1 i trzye-up! wywalczył pierwsze cztery miejsca w klasie efektywności.

 

Elektryczny Golf oraz up!

O elektrycznej wersji Volkswagena up! już informowaliśmy na naszych stronach.Będzie można go zobaczyć już we wrześniu na wystawie we Frankfurcie.Większym zainteresowaniem cieszyć się jednak powinien Volkswagen Golfr&oacute;wnież napędzany energią elektryczną.

 

Będzie także dostawczy e-up!

O elektrycznej odmianie Volkswagena e-up!, kt&oacute;ra debiutuje na trwającychwłaśnie targach motoryzacyjnych we Frankfurcie, już informowaliśmy. Okazujesię, że na wystawie IAA Volkswagen zaprezentował także dostawczę wersjęe-load up!

 

Volkswagen up! jako hybryda

Wystawa w Tokio nie jest miejscem, gdzie swoje premiery prezentują wyłącznieproducenci z Kraju Kwitnącej Wiśni. Volkswagen pokaże np. studyjny model twinup! z napędem hybrydowym typu plug-in, kt&oacute;ry, według niemieckiegokoncernu, będzie spalał zaledwie 1,1 l benzyny na 100 km.

 

Volkswagen e-Golf: pierwsza jazda

Do tej pory można było jeszcze się sprzeczać, co do przyszłościelektrycznych samochod&oacute;w. Ale skoro za tego typu auta wziął sięVolkswagen, skoro powstał elektryczny Golf, wszelkie wątpliwości chyba jużnie mają racji bytu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "e up".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019