Wyszukiwałeś:

e6

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e6

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

 

Elektryczne auta - co i kiedy?

Przyszłość motoryzacji, przynajmniej ta najbliższa, zdominowana zostanieprzez auta z napędem elektrycznym. To już jest pewne, coraz więcejproducentów zapowiada bowiem wprowadzenie tego typu modelu do swojejoferty. Jednak szukając dziś w salonach sprzedaży auta elektrycznego,jesteśmy skazani na porażkę. Zobaczmy więc, kiedy i jakie modele nieemitujące zanieczyszczeń trafią do salonów.

 

Chińczycy wchodzą do Polski

Nie za bardzo powiodło się z budową autostrad. Również wcześniejszepróby wejścia na polski, podobnie jak i europejski, rynekróżnych chińskich marek samochodów trudno nazwać sukcesem. Niezraża to jednak producentów aut z Chin, którzy co i ruszponawiają swoją próbę. Do ataku na nasz rynek szykuje się właśniekoncern BYD Auto.

 

Wątek na forum: BYD E6 po pierwszych testach w Polsce

jeżdzidełko po pierwszych testach - a gdzie wyniki i opinie po nich???? ~kier-owca

 

Autosan Sancity z silnikiem EURO 6

We wrześniu br. Autosan dołączył do grona producentów, którzyzaprezentowali już swoje autobusy z silnikami spełniającymi rygorystycznenormy czystości spalin EURO 6.

 

W Warszawie będą chińskie autobusy! I to elektryczne!

Chińska motoryzacja wciąż w Europie, w tym także i w naszym kraju, ma,delikatnie mówiąc, nie najlepszą passę. Kilkukrotne próbyzaistnienia różnych producentów z Chin na Starym Kontynenciekończyły się niepowodzeniem. Być może niebawem się to zmieni. W Warszawienp. jeszcze w tym roku pojawią się chińskie autobusy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018