Wyszukiwałeś:

ecclestone

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ecclestone

Spróbuj też wyszukać: schumacher

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Ecclestone: "Nie pozwolę zniszczyć Ferrari"

Na przepychanki pomiędzy Ferrari i Maxem Mosley'em zareagował BernieEcclestone, który wziął w obronę włoski zespół izaproponował kompromisowe rozwiązanie.

 

Ecclestone: Chodzi o władzę, a nie o przepisy

Bernie Ecclestone twierdzi, że Flavio Briatore chce mieć władzę, a szefFerrari załatwia prywatne porachunki. To jego ocena konfliktu w Formule 1.

 

Ecclestone: Porozumienie do środy

Bernie Ecclestone ma już dość konfliktu w Formule 1 i chce rozwiązaćproblem do środy. Szef Formula One Managment liczy, że szybko uda mu sięsfinalizować nowe porozumienie Concorde.

 

F1: Ecclestone polecił młodego Schumachera

"Nie wierzę w start zespołów USF1 i Campos" - powiedział wjednym z wywiadów Bernie Ecclestone. Brytyjczyk zasugerowałjednocześnie, że stara się o miejsce w stawce dla zespołu Stefan GP inajchętniej widziałby w nim także Ralfa Schumachera.

 

Ecclestone: USF1 i Campos nie pojawią się w Bahrajnie

Zgodnie z umową Concorde, zespoły mogą opuścić trzy pierwsze wyścigi -zdradził na łamach The Daily Telegraph Bernie Ecclestone. Szef F1 nie wierzyjednak, że ta dodatkowa ilość czasu wystarczy na pojawienie się w stawcezespołów USF1 i Campos Meta.

 

F1: Ecclestone odwiedza Indie

Organizatorzy Grand Prix Korei Południowej rzutem na taśmę ukończyli torYeongam przed niedzielnym wyścigiem. Tym razem się udało, jednaknajwidoczniej Bernie Ecclestone chce uniknąć podobnej sytuacji w przyszłościi postanowił osobiście doglądnąć postęp prac przy budowie toru w Indiach,które gościć będą kierowców Formuły 1 w przyszłym roku.

 

F1: Ecclestone obawia się o GP Japonii

Katastrofalne w skutkach trzesięnia ziemi jakie nawiedziły wschodnie wybrzeżaJaponii, stały się poważnym dylematem dla szefa Formuły 1, BerniegoEcclestone. Brytyjczyk obawia się, że organizatorzy Grand Prix Japonii mogąmieć poważne problemy z przeprowadzeniem wyścigu.

 

F1: Ecclestone widzi Schumachera w roli szefa

Jeśli chodzi o przyszłość Michaela Schumachera w Formule 1, torónież Bernie Ecclestone ma swoje zdanie. "Michael powinien zostaćszefem zespołu" - mówi kontrowersyjny boss F1.

 

Kolejny prztyczek Ecclestone'a

Wyjątkowo długo ekscentryczny szef Formuły 1, Bernie Ecclestone, niezabierał głosu w ważnych sprawach związanych z Formułą 1. Brytyjczyk niedaje jednak o sobie zapomnieć. Ostatnio wyraził się krytycznie o FOTA, czyliorganizacji której członkami są szefowie zespołów Formuły 1.

 

Ecclestone: "GP USA wypadnie z kalendarza"

Bernie Ecclestone jest skłonny wyłączyć Grand Prix StanówZjednoczonych z kalendarza na sezon 2012. Powodem są wewnętrzne spory międzyspółkami zarządzającymi budową toru i organizującymi wyścig.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019