Wyszukiwałeś:

eco

. Znaleziono 378 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: eco

Spróbuj też wyszukać: opel eco nissan eco eco boost

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 378 wszystkich):

Eco-cee`d trafi do produkcji

KIA Motors potwierdziło oficjalnie, że na początku 2009 roku paleta modelowafirmy wzbogaci się o ekologiczną wersję modelu cee`d. Nowy model,który połączy wysokie osiągi z oszczędnością został zbudowany woparciu o pojazd koncepcyjny eco_cee`d.

 

Skoda Fabia zwycięzcą Eco Top 10

Nowa Skoda Fabia z silnikiem 1.2 l 60 KM została wybrana najlepszym samochodemkompaktowym w Niemczech w rankingu Eco Top 10, przeprowadzonym na zlecenie ADAC.Roczne koszty eksploatacji tego wyniosły o 2169 euro mniej od kosztówHondy Civic Hybrid, która uplasowała się na drugiej pozycji.

 

Fiat Panda ECO w sprzedaży

Do sprzedaży wchodzi Panda ECO, nowa wersja modelu od lat obecnego na rynku wcałej Europie. Wersja ta  charakteryzuje się umiarkowanym poziomem emisjidwutlenku węgla  oraz wyraźną redukcją zużycia paliwa.

 

„BlueTec Eco” – eko-inicjatywa Daimlera

Mercedes-Benz Trucks podczas Międzynarodowych Targów SamochodówUżytkowych IAA 2008 zaprezentował  założenia strategii na rzeczpoprawienia ekonomiczności transportu. Celem inicjatywy „BlueTecEco” jest wsparcie przewoźników w ich codziennej działalności wstopniu, jaki jest technicznie możliwy do osiągnięcia.

 

Pierwsze seryjne Fuso Canter Eco Hybrid u europejskiego klienta

Mitsubishi Fuso Truck & Bus Corporation (MFTBC) dostarczy dziesięćpierwszych ciężarówek Fuso Canter z napędem hybrydowym do Irlandii.Odbiorcą tych ekologicznych pojazdów jest największy irlandzki dostawcaenergii elektrycznej, firma Electricity Supply Board (ESB) z Dublina.

 

Fiat wprowadza system eco:Drive Fleet

W tym tygodniu pojawi się nowa wersja systemu eco:Drive stworzona z myśląprzede wszystkim o flotach pojazdów będących wykorzystywanych wfirmach. Bardziej wydajne zarządzanie flotami samochodów będziekorzystne zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla świata biznesu.

 

eco:Drive dla gamy Natural Power

Fiat wprowadza nową wersję oprogramowania eco:Drive przeznaczonego do gamysamochodów Natural Power, czyli zasilanych benzyną i metanem.

 

Continental HTL2 ECO-PLUS - nowa generacja opona do naczep

Nowa opona długodystansowa HTL2 ECO-PLUS to uzupełnienie gamy produktówContinental dla długodystansowego transportu międzynarodowego. HTL2 ECO-PLUSwyposażono w nowoczesny karkas oraz bieżnik skonfigurowany specjalnie podkątem transportu długodystansowego. Opona ma jeszcze bardziej zoptymalizowaćspalanie i wydłużyć żywotność.

 

Wątek na forum: Następca Murcielago w stylu "eco"

unijna eco-głupota? Można zrobić Fiata, Hyundaia czy Dacie eco, ale robić eco Lambo ???? głupota! ~unijna eco-głupota ?

 

Nowy Fuso Canter Eco Hybrid

Historia sukcesu nowego modelu Canter Eco Hybrid trwa dalej: w trzecim kwartale2012 r. w miejscowości Tramagal w Portugalii rozpocznie się jego produkcjaoraz zostanie on wprowadzony na rynek europejski. Tym samym Canter Eco Hybridstanie się pierwszym seryjnym samochodem ciężarowym w swojej klasie,produkowanym w?Europie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019