Wyszukiwałeś:

ecoboost

. Znaleziono 238 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ecoboost

Spróbuj też wyszukać: fokus ecoboost 182km

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 238 wszystkich):

Ford Galaxy: Przedszkole po remoncie

Na jakie auto zdecydują się rodzice zatroskani o przyrost naturalny naszegokraju? Wybiorą vana. A jeśli zależy im jeszcze na mocy i ciekawej stylistyce?Wybiorą Forda Galaxy z turbodoładowanym silnikiem benzynowym 2.0 l. w wersjiEcoBoost.

 

Najoszczędniejszy Focus w historii

Lada moment w salonach Forda pojawi się Focus z 1,0-litrowym silnikiemEcoBoost, który sprawi, że będzie to najbardziej ekonomiczny Focus zsilnikiem benzynowym w historii firmy. Średnie spalanie na poziomie 4,8 l/100km stawia go także na czele najoszczędniejszych w segmencie kompaktów.

 

Ford Mondeo: Mniej, choć więcej

Zmniejszanie pojemności silników, przy jednoczesnym zwiększaniu mocytychże jednostek to współczesny pomysł na osiągi w duchu ekologii.Idea downsizingu w wykonaniu Forda ma na imię EcoBoost - w przypadku naszegotestowego Mondeo - o parametrach 1,6 litra oraz 160 koni mechanicznych.

 

Silnik 1.5-litra EcoBoost w nowym Mondeo

Nowa generacja Forda Mondeo, która ma w Europie zadebiutować w 2014roku będzie oferowana z nową jednostką z linii EcoBoost. Motor 1.5-litorowytrafi również do amerykańskiej wersji tego auta, Forda Fusiona.

 

Ford Focus ultra ekologiczny

Choć Focusa z jednolitrowym silnikiem EcoBoost można już zamawiać odubiegłego roku, to jednak Ford cały czas prowadzi prace, które mająusprawnić tę jednostkę. Już niebawem w ofercie pojawi się Ford Focus 1.0EcoBoost, który będzie pierwszym kompaktem z silnikiem benzynowymemitującym poniżej 100 g CO2/km.

 

Już dwa miliony silników EcoBoost

Ekologia w motoryzacji przybiera różne formy. Dziś właściwie ciężkojuż mówić o samochodach, pomijając aspekt środowiskowy. Świadczy otym wiele faktów. Jednym z nich jest duża popyt na ekologiczne Fordynapędzane jednostkami EcoBoost. Właśnie wyprodukowano 2-milionowy egzemplarzz tej rodziny silników.

 

Ford: Długodystansowa wyścigówka z silnikiem EcoBoost

Jakiś czas temu Ford zaprezentował single seatera wyposażonego w silnik 1.0l EcoBoost. Teraz producent spod znaku błękitnego owalu znów pokazuje bolid, ale tym razem z większym silnikiem.

 

Ford EcoBoost po raz kolejny z tytułem Silnika Roku

Ogłoszono wyniki plebiscytu "International Engine of the Year".Znów najważniejszą nagrodę zgarnął Ford ze swoją jednostką 1.0 lEcoBoost. Litrowy, trzycylindrowy motor w ciągu 3 lat zgarnął jużkilkanaście nagród.

 

Silnik 1.0 EcoBoost w bestii Hot Wheels

W ekipie Ford Racing pracują bardzo szaleni ludzie, którzy stworzylipotwora sygnowanego przez Hot Wheels. Oto Hot Wheels Rip Rod wyposażony wsilnik 1.0 l EcoBoost przygotowany na targi SEMA.

 

Test Ford Focus 1.5 EcoBoost: Lifting dobrze mu zrobił

Ford Focus po liftingu bardzo nas zaciekawił, zwłaszcza, że dostaliśmyegzemplarz wyposażony w nowy silnik benzynowy 1.5 l EcoBoost w wersji150-konnej. Jednak lifting to nie tylko nowe silniki, zmieniona twarz Focusa.To przede wszystkim nowe, lepsze wnętrze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019