Wyszukiwałeś:

egzamin

. Znaleziono 196 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: egzamin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 196 wszystkich):

Wątek na forum: Egzamin na prawko trochę inaczej

Prawda jest taka, że bez względu na to jak sie jeździ i jakie są "kolejne" warunki zdawania egzaminów .... dobrzy kierowcy nadal będą podchodzić do kolejnych terminów, a tzw. "sieroty" które o prowadzeniu pojazdu nie mają bladego pojęcia, zdawać będą za "porozumieniem stron". Znam takie przypadki...

 

Egzamin na prawko trochę inaczej

Dziś (9 czerwca) wchodzą w życie zmienione przepisy rozporządzenia MinistraInfrastruktury regulującego zasady zdawania egzaminu na prawo jazdy.

 

Egzamin na rauszu

Pijani kierowcy może nie są jeszcze naszą plagą narodową, ale – mimociągłej propagandy medialnej – z całą pewnością jest to już bardzopoważny problem. Okazuje się, iż dotyczy on nie tylko kierowców, alerównież kursantów, osoby podchodzące do egzaminów, anawet instruktorów nauki jazdy.

 

Nie ten zdaje, kto powinien

Zdarza się, że do egzaminów na prawo jazdy nie podchodzą ci,którzy powinni je zdawać, tylko osoby podstawione. Niektórzymówią, że ujawnione w ostatnich czasach przypadki to wierzchołekgóry lodowej. W jaki sposób można im zaradzić?

 

Egzamin na aucie kursanta

Obecnie egzamin praktyczny na prawo jazdy odbywa się na autach będących wposiadaniu WORD-ów. Organizacje zrzeszające szkoły jazdy chcą jednak,by istniała możliwość zdawania egzaminu państwowego na samochodziepodstawionym przez osobę egzaminowaną.

 

Prezydent podpisał nowelizacje ustawy o kierujących pojazdami

W ostatnich dniach prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał dwie nowelizacjeustawy o kierujących pojazdami. Po zmianach będzie możliwe m.in.przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy wybranych kategorii w mniejszychmiejscowościach.

 

Jedna opłata za egzamin na prawko bez względu na liczbę podejść?

W dzisiejszych czasach zdobycie uprawnień do prowadzenia samochodu wiąże sięniejednokrotnie ze stresem, z koniecznością poświęcenia sporej ilościwolnego czasu i wreszcie z dość dużym wydatkiem pieniężnym. Zwłaszcza, gdydo egzaminu podchodzi się po kilka, kilkanaście razy... Pojawiła sięiskierka nadziei, że niebawem może się to zmienić.

 

Wątek na forum: Jedna opłata za egzamin na prawko bez względu na liczbę podejść?

Czyli co, można bezmyślnie zdawać do skutku, aż w końcu się cudem uda? Bo co, bo każdy MUSI mieć prawo prowadzenia pojazdu mechanicznego na publicznej drodze? Sorry, ale nie każdy. Oczywiście, że zdarzają się złośliwi egzaminatorzy czy korupcje w WORDach, ale bez przesady. Jak ktoś oblewa 5 czy w...

 

Prawo jazdy 2016 - egzamin będzie łatwiejszy?

Ci, którzy zdawali egzamin na prawo jazdy kilkanaście lat temu na pewno pamiętają, jak trzeba było namęczyć się na placu manewrowym.Później ta część praktyczna została mocno ograniczona. Terazokazuje się, że są szanse na to, by egzamin na prawo jazdy odbywał się zwyłączeniem placu manewrowego.

 

Prawo jazdy - od dzisiaj łatwiej zdać egzamin

Dobra wiadomość dla wszystkich przyszłych kierowców. Od dzisiajobowiązuje nowe rozporządzenie w sprawie przeprowadzania egzaminów naprawo jazdy. Kandydaci na kierowców będą mogli łatwiej zdobyćupragniony papierek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020