Wyszukiwałeś:

ekologiczna X

opona X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekologiczna opona

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Bio-opona Goodyeara

Firma Goodyear otrzymała prestiżowy grant od Komisji Europejskiej w wysokościtrzech milionów euro, za pracę nad nowoczesną oponą, którabędzie przyjazna dla środowiska. Przekazane pieniądze zostaną przeznaczonena dodatkowe wsparcie prowadzonych prac.

 

Opony letnie 2009 - TEST (205/55 R16)

Podobnie jak w prezentowanym wczoraj rankingu najlepszych opon letnich na sezon2009 w rozmiarze 185/60 R14, także w przypadku nieco większychpneumatyków 205/55 R16 przetestowanych przez automobilklub ADACpotwierdziła się dewiza, że droższe mogą więcej. Oto szczegółyporównania.

 

Oszczędna i żywotna opona Goodyear

Goodyear przedstawił właśnie całkowicie nową, ekologiczną oponęultra-high performance o nazwie EfficientGrip. Pozwala ona nie tylkooszczędzać paliwo, ale jest też bardzo żywotna i może pochwalić siębardzo dobrą charakterystyką hamowania na mokrej nawierzchni.

 

Ekologiczna Insignia ecoFLEX

Na rynku niemieckim dostępna jest już ekologiczna wersja Opla Insigni zdwulitrowym silnikiem wysokoprężnym, której średnie spalanie wynosićbędzie 5,2 l/100 km.

 

Nowe opony Pirelli

Pirelli zaprezentowało nowe opony do samochodów ciężarowych - AmarantoFH88 i TH88. Nowe modele zostały zaprojektowane tak, aby sprostały wyzwaniomdługich tras pokonywanych ze średnimi prędkościami. Amaranto FH88 i TH88zastąpią dotychczasowe opony FH55 i TH65. Opona FH88 – dedykowana jestna oś kierowaną charakteryzuje się żebrowanym wzorem bieżnika, a opona TH88z szerokim bieżnikiem przeznaczona jest na oś napędową.

 

Goodyear OptiGrip najlepiej wspiera bezpieczeństwo

Opona Goodyear OptiGrip z technologią SmartWear zwyciężyła w konkursie nanajlepszy produkt wspierający bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 

Opona do "elektryka"

Innowacyjny napęd wymaga innowacyjnej opony. Inżynierowie Michelin,opracowując prototypową oponę do samochodów z napędem elektrycznym,stworzyli unikatową konstrukcję.

 

Opona do samochodu elektrycznego

Michelin zaprezentował innowacyjną oponę do samochodów o napędzieelektrycznym podczas odbywającego się w amerykańskim Detroit SalonuMotoryzacyjnego NAIAS 2010. „Elektryczna” opona Michelincharakteryzuje się energooszczędnością, przyczepnością itrwałością. 

 

Z czego jest zbudowana opona?

Opony do samochodów osobowych i ciężarowych są produkowane w dużejmierze z naturalnego kauczuku, czyli innymi słowy z surowcówodnawialnych. Chemicy pracujący w laboratoriach koncernów oponiarskich– nieustannie poszukują nowych mieszanek i związków chemicznych,dzięki którym będą mogli zaproponować konsumentom ogumieniespełniające coraz wyższe wymagania środowiskowe i eksploatacyjne.

 

Nowa opona Pirelli

Pirelli zaprezentowało właśnie oponę Cinturato P1, stworzoną specjalnie domałych i średnich samochodów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ekologiczna opona".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018