Wyszukiwałeś:

ekologiczna

. Znaleziono 221 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekologiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 221 wszystkich):

Wątek na forum: Ruszyły prace geodezyjne w Dolinie Rospudy

Jesli panstwo polskie sie teraz ugnie przed tymi eko-oszolomami, to juz nic sie w kraju nie zbuduje. Osmieleni jednym sukcesem w Rozpudzie, zaczna blokowac kolejne inwestycje, bo wiele budow przechodzi przez podobne tereny. Tak naprawde to nie sa oszolomy. To taka ekologiczna wersja Samoo...

 

Toyota Prius: Benzynowa elektrownia

Jeszcze parę lat temu widząc jego pierwszą generację można byłopowątpiewać w ewentualny sukces tego samochodu. Wydawał się za bardzofuturystyczny, a technologia zbyt odległa, by tak szybko się zadomowić. Teraznowa odsłona sprawia, że nawet zepsuta Ameryka zgorzkniale się nawraca.Przynajmniej w kwestiach motoryzacyjno-ekologicznych. Lansowany przez gwiazdy ze'Świętego Lasu' (ostatnio pokaźna flota na gali wręczenia Oscarów)sprawił, że paliwożerne SUV`y Amerykanów zaczynają na jego rzeczpowoli rdzewieć

 

Oszczędna i ekologiczna Ibiza

Obok koncepcyjnego SUV-a Tribu, na stoisku Seata we Frankfurcie zadebiutujerównież ekologiczna wersja Ibizy, której emisja CO2 została zredukowana dopoziomu zaledwie 99 g/km.

 

Lexus RX 400h: Eko-SUV

Wydawało się, że zrobienie SUV`a, który nie będzie paliwożerny jestporównywalne do przekonania mięsożercy aby przeszedł na wegetarianizm.Podobnego zadania podjęli się Japończycy, którzy do największegoLexusa RX dołożyli dwa silniki elektryczne oraz widlastą"szóstkę" o pojemności 3,3 litra. W efekcie do dyspozycjimamy prawie 300 koni mechanicznych mocy, 2 tony wagi i spalanie poniżej 10litrów na 100km.

 

EcoFlex, czyli ekologiczne Ople

Opel w tym roku zamierza rozszerzyć gamę swoich ekologicznych modeli. Nawystawie w Genewie zaprezentowane zostaną wersje EcoFlex modeli Agila, Corsa,Astra, Zafira CNG Turbo oraz Insignia.

 

Ekologiczna Insignia ecoFLEX

Na rynku niemieckim dostępna jest już ekologiczna wersja Opla Insigni zdwulitrowym silnikiem wysokoprężnym, której średnie spalanie wynosićbędzie 5,2 l/100 km.

 

E-kologiczne Audi A4

Ekonomiczny silnik wcale nie musi mieć małej pojemności. Udowadnia to już odlat grupa VW, która montuje w swoich autach popularną jednostkę TDI.Tym razem dwulitrowy diesel w specjalnej wersji "e" montowany w AudiA4 spali jedynie 4,6l/100km.

 

Jedno tankowanie i 2.352 kilometry

Specjalny zespół kierowców testowych Forda ustanowił nowy rekordświata w długości podróży przy jednym tankowaniu. W teście użytyzostał Ford Fusion Hybrid, którego średnie spalanie na trasie wynosiłojedynie 2,88l/100km.

 

Gotowi do ekojazdy?

Ekojazda może przyczynić się zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska, możebyć komfortowa, a przy tym wcale nie musi być nudna. Ruszyła właśnie nowakampania "Akademia Ekojazdy: ekojazda – ale jazda!",której zadaniem jest promowanie wśród polskich kierowcówzasad ekojazdy.

 

Najbardziej ekologiczna Astra

Zaledwie 99 g CO2/km emitować będzie najbardziej ekologiczna wersja OplaAstry. Dysponująca wcale nie jakimś najsłabszym silnikiem, bo rozwijającymmoc 130 KM, Astra zużywać będzie średnio 3,7 l/100 km.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021