Wyszukiwałeś:

ekologiczny X

samochod X

. Znaleziono 156 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekologiczny samochod

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 156 wszystkich):

Czy podatek ekologiczny jednak będzie?

Kwestia podatku ekologicznego, czy jak on miałby się nazywać, którypobierany byłby corocznie od każdego kierowcy, była już poruszana w naszymkraju kilkukrotnie. Jak na razie jeszcze, ku zadowoleniu chyba większościwłaścicieli samochodów, z mizernym skutkiem. Dziś pomysł ten jednakponownie powraca. Przynajmniej w dyskusjach. Czy musimy zatem przygotować sięjuż na wprowadzenie podatku ekologiczego?

 

Najbardziej "zielone" samochody roku

Targi w Los Angeles zbliżają się wielkimi krokami, a to właśnie tamzostanie wyłoniony laureat plebiscytu na najbardziej ekologicznysamochodów roku. Oto finaliści 2011 Green Car of the Year.

 

Bardziej ekologiczne dostawczaki

Unia Europejska ma znów nowe pomysły w kwestii ekologii w motoryzacji -od 2014 roku producenci małych aut dostawczych będą musieli przestrzegaćnowych przepisów. Od 2017 roku natomiast obostrzenia będą dotyczyćwszystkich samochodów dostawczych.

 

Zobacz, ile Europejczycy oszczędzają na ekologicznych modelach

Pojazdy hybrydowe oraz elektryczne mają w niedalekiej przyszłości zdominowaćrynek nowych samochodów. Tak byłoby najlepiej, patrząc przez pryzmatochrony środowiska. Jak na razie jednak segment tego typu aut rozwija siępowoli, dlatego niezbędne stały się różnego rodzaju zachętyoferowane przez państwa dla nabywców takich pojazdów.

 

Zobacz najekologiczniejszy samochód w Polsce

Potrafi pokonać dystans ok. 300 kilometrów, zużywając zaledwie 1 litrpaliwa! Ten superekologiczny samochód będzie jedną z atrakcjiekologicznego pikniku, który odbędzie się w najbliższą sobotę wWarszawie, na Agrykoli.

 

Platforma Obywatelska o przyszłości polskiej motoryzacji

Kierowcy są taką grupą społeczną, która często stanowi dlarządzących doskonałe źródło finansowania różnych potrzebbudżetowych. Brak jakiejś wspólnej organizacji, reprezentującejwszystkich właścicieli samochodów, powoduje, że pomimo sporej liczbykierowców, nikt nie dba o ich dobro. Dlatego też zbliżające sięwybory parlamentarne są dobrą okazją, by zapytać się polityków,jakie mają plany co do przyszłości branży motoryzacyjnej w naszym kraju.

 

Ekologiczne auta nie są ekologiczne?

Kwestie ekologiczne są chyba tymi najważniejszymi, które w ostatnichlatach determinują producentów samochodów podczas całego cyklutworzenia nowego auta. Coraz bardziej restrykcyjne normy emisji spalin mająpowodować, że jeżdżące po naszych drogach pojazdy nie będą truły aż wtak wielkim stopniu naszego środowiska. Tymczasem zebrane dane pokazują, żemimo podjętych działań faktyczna emisja spalin przez samochody jest o wielewyższa niż oczekiwano.

 

Ford Focus ultra ekologiczny

Choć Focusa z jednolitrowym silnikiem EcoBoost można już zamawiać odubiegłego roku, to jednak Ford cały czas prowadzi prace, które mająusprawnić tę jednostkę. Już niebawem w ofercie pojawi się Ford Focus 1.0EcoBoost, który będzie pierwszym kompaktem z silnikiem benzynowymemitującym poniżej 100 g CO2/km.

 

Czy starym autem nie wjedziemy do centrum?

Czy Polska pójdzie śladem Niemiec i wprowadzi zakaz wjazdu wiekowychsamochodów do centrów dużych miast? Taki pomysł z pewnościąrozładowałby niejedne korki, a jednocześnie mógłby się przyczynićdo odmłodzenia parku samochodowego w naszym kraju. Problem w tym, że nie ma narazie oficjalnego pojektu zmian przepisów, a z takim pomysłem wychodzijedyne związek zrzeszający dealerów.

 

Rok 2034: Centrum Hamburga bez samochodów!

Rządzący miastem Hamburg ogłosili, że planują do 2034 roku wprowadzićcałkowity zakaz dla ruchu samochodów w centrum miasta. Wszystko byzredukować szkodliwa emisję.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ekologiczny samochod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019