Wyszukiwałeś:

ekologiczny

. Znaleziono 355 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekologiczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 355 wszystkich):

Wątek na forum: Czas na podatek ekologiczny

Kiedy ???????????????? ~niedoinformowany

 
 

Wątek na forum: Szkodliwy podatek ekologiczny

ekologiczny a szkodliwy - ot ciekawe ~adag

 

Wątek na forum: Fiat najbardziej ekologiczny

Fiat robi się co raz bardziej ekologiczny... Nie dość że tą emisję spalin ma najniższą to jeszcze przy zakupie nowego samochodu mogą wziąć twoj stary i go zezłomować a ty za to zniżkę dostaniesz (ekrabat to się nazywa) ~Herman

 

Podatek ekologiczny wciąż potrzebny

Konfederacja Pracodawców Polskich (KPP), po przyjęciu przez RadęMinistrów projektu ustawy o zwrocie części akcyzy od sprowadzonych autużywanych, ponownie wraca do pomysłu wprowadzenia tzw. podatku ekologicznego.

 

Czy podatek ekologiczny jednak będzie?

Kwestia podatku ekologicznego, czy jak on miałby się nazywać, którypobierany byłby corocznie od każdego kierowcy, była już poruszana w naszymkraju kilkukrotnie. Jak na razie jeszcze, ku zadowoleniu chyba większościwłaścicieli samochodów, z mizernym skutkiem. Dziś pomysł ten jednakponownie powraca. Przynajmniej w dyskusjach. Czy musimy zatem przygotować sięjuż na wprowadzenie podatku ekologiczego?

 

Dlaczego nie powinno być podatku ekologicznego?

Za każdym razem, gdy pojawia się informacja o planach wprowadzenia przez naszrząd podatku ekologicznego, wybucha wielka dyskusja na ten temat. To dobrze, botego typu podatek, który będzie obowiązywał wszystkich właścicieliaut w naszym kraju, nie może być bublem. Dziś prezentujemy głos przeciwkowprowadzeniu tego obciążenia.

 

Najbardziej "zielone" samochody roku

Targi w Los Angeles zbliżają się wielkimi krokami, a to właśnie tamzostanie wyłoniony laureat plebiscytu na najbardziej ekologicznysamochodów roku. Oto finaliści 2011 Green Car of the Year.

 

PiS i SLD o najważniejszych problemach motoryzacji

Przed miesiącem opublikowaliśmy odpowiedź Platformy Obywatelskiej na sześćpytań dotyczących najważniejszych problemów, przed którymi stoipolska motoryzacja. Dziś przedstawiamy stanowisko w tym samym temaciedwóch kolejnych największych partii politycznych w naszym kraju - Prawai Sprawiedliwości oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

 

Ford Focus ultra ekologiczny

Choć Focusa z jednolitrowym silnikiem EcoBoost można już zamawiać odubiegłego roku, to jednak Ford cały czas prowadzi prace, które mająusprawnić tę jednostkę. Już niebawem w ofercie pojawi się Ford Focus 1.0EcoBoost, który będzie pierwszym kompaktem z silnikiem benzynowymemitującym poniżej 100 g CO2/km.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020