Wyszukiwałeś:

ekspedycja

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekspedycja

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Ekspedycja Szlakiem Benedykta Polaka

czy to znaczy ze Benedykt XVI ma polskie korzenie??? tak wlasnie podejrzewalem, bo swietnie już szprecha po polskiemu ~lajdak

 

Rajd Dakar 2008

Wczoraj, jednocześnie w dwóch miastach patronackich, w Paryżu iLizbonie organizatorzy pustynnego Rajdu Dakar zaprezentowali trasęprzyszłorocznej edycji tej imprezy. W ciągu 15 dni (05.01-20.01.08) zawodnicypokonają 9273 kilometrów. To o blisko 1500 km więcej niż w roku 2007,a także 1000 km więcej niż w 2006.

 
 

Ekspedycja do Afryki "Overland 12" z udziałem aut Iveco

 

Do ekspedycji "Overland 12" wybrano sześć pojazdów IVECO, są to: Iveco Trakker 6x6, Iveco Daily 4x4 oraz dwa Iveco Massif 4x4s do transportu International Trekking team'u - mojeauto.tv

 
 

Toyota Hilux zdobywa Biegun Południowy

Cztery Toyoty Hilux przejechały po bezdrożach Antarktydy ponad 4.600kilometrów przy temperaturach sięgających nawet do minus 56 st. C. nawysokościach do 3.400 m ponad poziomem morza.

 

Amarokiem dookoła świata

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe po raz kolejny wspomaga walkę z wirusemHIV. W dziesiątą rocznicę World AIDS Awareness Expedition (WAAE) Volkswagenudostępnił aktywiście walczącym z HIV - Joachimowi Franzowi pięćAmaroków ze specjalnym wyposażeniem.

 

13 tys. km Nissanem Leaf ? Marek Kamiński na mecie

Blisko 13 tysięcy kilometrów podróży przez 8 krajów, wtym przejazd przez Syberię i pustynię Gobi. A to wszystko bez wyemitowania do atmosfery ani grama CO2. Marek Kamiński za kierownicą Nissana LEAF zrealizował swój cel i dojechał do Japonii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019