Wyszukiwałeś:

elektryczny X

byd X

autobusy X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: elektryczny byd autobusy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Chiński autobus na testach w Warszawie

Całkowicie elektryczny autobus wyprodukowany przez chińską markę BYD, modelK9 jest testowany przez Miejskie Zakłady Autobusowe na Warszawskich drogach.Testy autobusu potrwają do 18 czerwca.

 

Chiński autobus bije rekord zasięgu

Chiński autobus BYD E-bus12, jaki obecnie testowany jest w kilku polskichmiastach, nie tylko zdobywa pozytywne opinie, ale również zdołałpobić rekord zasięgu, pokonując dystans 336 kilometrów.

 

Elektryczne autobusy z Chin gotowe na ciężkie warunki

Wraz z końcem wrzenia zakończyły się niezależne, dwutygodniowe testyelektrycznego autobusu BYD Andino-12 (ponad 12-metrowy elektryczny autobus) nakolumbijskich drogach.

 

W Warszawie będą chińskie autobusy! I to elektryczne!

Chińska motoryzacja wciąż w Europie, w tym także i w naszym kraju, ma,delikatnie mówiąc, nie najlepszą passę. Kilkukrotne próbyzaistnienia różnych producentów z Chin na Starym Kontynenciekończyły się niepowodzeniem. Być może niebawem się to zmieni. W Warszawienp. jeszcze w tym roku pojawią się chińskie autobusy.

 

Oświadczenie Solarisa w sprawie przegranego przetargu

Polski producent autobusów wyraża swoje oburzenie wobecniesprawiedliwego rozstrzygnięcia przetargu na dostawę elektrycznychautobusów dla Warszawy. Solaris zarzuca MZA w Warszawie działanie naniekorzyść polskich podatników i polskiej gespodarki.

 

BYD do Solarisa - cd. sporu

Wczorajsze oświadczenie firmy Solaris Bus&Coach w sprawie przetargu nadostawę elektrycznych autobusów do Warszawy nie pozostało bez echa.Chińska firma odpowiedziała listem do "Solaris-ian".

 

Solaris się odwołał

Tak jak zapowiedzieli, tak zrobili. Firma Solaris Bus & Coach złożyłaodwołanie od wyników przetargu na dostawę dziesięciu elektrycznychautobusów do Warszawy. Powodem rażąco niska cena zaoferowana przezfirmę BYD.

 

BYD-Solaris: Będzie ciąg dalszy

Uznanie przez Krajową Izbę Odwoławczą racji Solarisa, w sprawie sporudotyczącego rozstrzygnięcia przetargu na dostawę 10 autobusówelektrycznych dla Warszawy, nie kończy wcale całego postępowania. Firma BYDnie zamierza odpuścić...

 

Elektryczne Solarisy będą w Warszawie

Pamiętacie spór firm Solaris oraz BYD w sprawie przetargu na dostawęelektrycznych autobusów dla Warszawy? Ostatecznie przetarg, wktórym początkowo zwyciężyła chińska firma, został unieważniony.Wczoraj Solaris i władze Warszawy podpisały umowę na dostawę dziesięciuelektrycznych autobusów dla stolicy.

 

Ile wspólnego ma hybryda z samochodem elektrycznym?

Pojawienie się pierwszych hybryd spowodowało stopniowy powrót napędu elektrycznego, który jest przecież tak stary, jak motoryzacja.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "elektryczny byd autobusy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019