Wyszukiwałeś:

epsilon

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: epsilon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Dwa modele z GM

Koncern General Motors planuje budowę dwóch nowych modeli przeznaczonychna rynek chiński. Prace rozwojowe odbywać się będą w centrum technicznym GMw Russelsheim, w Niemczech.

 

Pomarańczowa przyszłość Saaba

Niebawem starzejący się Saab 9-5 odejdzie na zasłużoną emeryturę. Zostanieon zastąpiony modelem o bardzo intrygującej, aczkolwiek nowoczesnej sylwetceprzypominającej prezentowanego niedawno pojazdu o nazwie Aero X.

 

Chevrolet (z) Malibu

Chevrolet w przyszłym roku rozpocznie walkę o klientów w segmencie autpremium przeciwko japońskiej Toyocie Camry. Skuteczną bronią w tym pojedynkuma być nowa generacja modelu Malibu (rok modelowy 2008), który już niebawemzostanie zaprezentowany na salonie samochodowym w Detroit.

 

Nowy rywal Sparka, Picanto i Pandy

Hyundai Motor Poland zgodnie z zapowiedziami wprowadził na polski rynek modelAtos Prime. Gruntownie odświeżony stylistycznie i technologicznie Atosuzupełni ofertę Hyundaia w segmencie najmniejszych samochodów miejskich. Napolskim rynku będzie konkurował między innymi z Chevroletem Spark, OplemAgila, Kią Picanto czy Fiatem Panda.

 

Nowa Vectra w natarciu

Podczas gdy oczy motoryzacyjnej Europy skupione są wokół targów w Genewie,to w północnej części Szwecji, wokół koła podbiegunowego odbywają sięwłaśnie ekstremalne testy nowej generacji Opla Vectry. Auto ma zastąpićaktualny model już w przyszłym roku.

 

F1: Rusza wyścig po wolne miejsce

BMW Sauber zwolniło jedno miejsce w stawce Formuły 1. FIA ruszyła więc zprocedurą dla chętnych zespołów.

 

F1: Epsilon chce dołączyć w 2011

Epsilon Euskadi, baskijski zespół wyścigowy chce zasilić stawkę ekipFormuły 1 w 2011 roku. FIA rozpoczęła właśnie przyjmowanie zgłoszeń iproces selekcji dla nowych kandydatów.

 

F1: Nowi nie zdążą się przygotować

Szef Epsilon Euskadi - Joan Villadelprat krytykuje opieszałość FIA w sprawiewydania zgody startów w nadchodzącym sezonie Formuły 1 dla nowychzespołów. Hiszpan obawia się, że w razie zaakceptowania kandydaturyjego zespołu, ekipa Epsilon będzie miała zbyt mało czasu aby solidnieprzygotować się do nowego sezonu.

 

F1: Kto dostanie szansę na starty?

FIA powoli zbliża się do podjęcia ostatecznej decyzji, która zawaszyna losach trzech ekip ubiegających się o miejsce w przyszłorocznej stawceFormuły 1. Miejsce jest tylko jedno. Decyzja ma zapasć jeszcze w tymmiesiącu.

 

F1: Epsilon nadal walczy o miejsce

Joan Villadelprat, szef stajni Euskadi ciągle liczy na pojawienie się wwyścigach Formuły 1 w sezonie 2011. FIA na przyszły rok nie wybrała żadnejnowej ekipy, dlatego Hiszpan myśli teraz o przejęciu jednego ze ścigającychsię obecnie zespołów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020