Wyszukiwałeś:

equus

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: equus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

 

Pierwsze zdjęcia nowego Hyundaia

Kilka dni temu Hyundai zaprezentował pierwsze zdjęcia samochodu koncepcyjnegoo nazwie Genesis, który zostanie zaprezentowany na początku kwietnia podczastargów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. Nowy model pozwoli koreańskiemuproducentowi rywalizować efektywnie z innymi markami w segmencie premium.

 

Hyundai Equus - Koreańska S-Klasa

Hyundai Equus to najbardziej luksusowy sedan Hyundaia, sprzedawany od marca narynku koreańskim, który pojawi się wkrótce także w innychkrajach azjatyckich oraz Stanach Zjednoczonych.

 

Koreańskie uderzenie w premium

Pojawiły się już pierwsze zdjęcia szpiegowskie samochodu, który mabardzo duże aspiracje by namieszać w segmencie luksusowych sedanów. ToHyundai Equus zasilany pięciolitrowym silnikiem V8 o mocy 400 konimechanicznych.

 

Najbardziej luksusowy Hyundai

Hyundai na poważnie staje do rywalizacji z markami z segmentu premium.Właśnie wprowadza do sprzedaży wydłużoną wersję swojej najbardziejluksusowej limuzyny Equus.

 

Luksusowa limuzyna od Hyundaia

 

Hyundai prezentuje swoją limuzynę o nazwię Equus w nowej odsłonie (model na rok 2010) - mojeauto.tv

 

"S"ztuka powielania

Kiedy litera "S" pojawia się obok nazwy samochodu, dla większościmiłośników motoryzacji pierwsze skojarzenie kierowane jest do ponadzwyczajnej limuzyny Mercedesa. Od ponad 50 lat luksusowy model niemieckiej markiwyznacza trendy i innowacje, które kopiowane są przez wielu innychproducentów aut. Niemiecki magazyn Auto Bild przedstawił kilka z takichprzykładów.

 

NY Auto Show 2010: Hyundai Equus

 

Hyundai Equus - NY Auto Show 2010 - mojeauto.tv

 

Hyundai dla polskiego rapera

Hitem tegorocznych największych targów tuningu SEMA Show będzieniewątpliwie model Hyundai Equus. Limuzyna przygotowana przez koncern dospółki z magazynem DUB.

 

Hyundai myśli o stworzeniu luksusowej marki

Jak głoszą najnowsze plotki ze świata motoryzacji Hyundai rozważa stworzenie luksusowej marki-córki, która miałby nosić nazwęGenesis.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018