Wyszukiwałeś:

eric

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: eric

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

F1: Nowy szef Kubicy zapowiada powrót na szczyt

Robert Kubica może być zadowolony, bo nowy szef Renault Eric Boullierzapowiada powrót Renault do czołówki F1.

 

F1: Renault jak za dawnych lat

Wszystko poza barwami bolidu jest zupełnie nowe. Renault przedstawiło wubiegłą niedzielę na torze w Walencji bolid R30 na sezon 2010, a takżeskład kierowców.

 

Renault twardo walczy o Kubicę

Eric Boullier przyznał, że jego zespół próbuje przekonaćRoberta Kubicę do pozostania w Renault także w przyszłym roku. Szef teamupotwierdził tym samym, że przyszłość Polaka jest otwarta i już w sezonie2011 nasz kierowca może zmienić pracodawcę - czytamy w PrzeglądzieSportowym.

 

Boullier: W Belgii będziemy mieli kanał F

- W Belgii będziemy już mieli kanał F, który powinien dać namwyraźny postęp. Nie wykluczone, że dzięki niemu sprawimy niespodziankę -powiedział Eric Boullier, szef zespołu Renault w wywiadzie dla PrzegląduSportowego.

 

F1: Kubica zadowolony mimo pecha

Robert Kubica po wyścigu o Grand Prix Singapuru przyznał, że jest zadowolonyz wyniku jaki osiągnął mimo problemów z kołem i dodatkowego zjazdu dostrefy serwisowej. W mniej optymistycznym tonie wypowiada się natomiast EricBoullier, szef zespołu Renault.

 

F1: Boullier i Pietrow jadą do Kubicy

Szef zespołu Lotus Renault GP i partner z zespołu Witalij Pietrow majądzisiaj pojawić się w Pietra Ligure. Obaj chcą wesprzeć Polaka w powrocie dozdrowia i podziękować lekarzom ze szpitala Santa Corona za trud jaki włożyliw uratowanie kierowcy.

 

Boullier: "P3 całkiem prawdopodobne"

Szef zespołu Lotus Renault GP uważa, że w tym roku jego zespół możepowalczyć o trzecie miejsce w klasyfikacji konstruktorów. Eric Boullierdodaje przy tym, że nawiązanie rywalizacji z Red Bullem i Ferrari będzieniezmiernie trudne.

 

F1: Boullier chce zapewnienia od Kubicy

Szef Lotus Renault GP, Eric Boullier jeszcze w tym tygodniu zamierzaporozmawiać osobiście z Robertem Kubicą na temat możliwości jegostartów w Formule 1 w przyszłym sezonie. Francuz naciska na podanieostatecznej decyzji przez polskiego kierowcę, ponieważ chce mieć jasnąsytuację na temat składu kierowców, którzy będą reprezentowaćjego team w 2012 roku.

 

Boullier mięknie

Szef zespołu Lotus Renault GP Eric Bullier wstrzyma się z decyzją o obsadzeniu kierowców na 2012 rok. Francuz jest gotów dać więcejczasu Robertowi Kubicy na podjęcie decyzji w sprawie jego powrotu.

 

Boullier: "Bolid czeka na Roberta"

Zespół Lotus Renault GP z niecierpliwością czeka na informacje odRoberta Kubicy. Szef teamu Eric Boullier w jednym z ostatnich wywiadówpowiedział, że na Polaka czeka już bolid testowy R29. Ciągle nie ma jednakpewności czy Polak wróci do Formuły 1 w przyszłym sezonie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019