Wyszukiwałeś:

estakada

. Znaleziono 180 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: estakada

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 180 wszystkich):

Estakada co tydzień

Dwie estakady dostaną do dyspozycji warszawscy kierowcy w ciągu najbliższychdwóch tygodni. Jako pierwsza otwarta zostanie estakada w AlejachJerozolimskich, następnie na rondzie Starzyńskiego.

 

Warszawa: Estakada Bielańska gotowa

Została oddana do użytku wyremontowana przez firmę Skanska wschodnia EstakadaBielańska w Warszawie, biegnąca w kierunku Łomianek. Otwarcie nowego obiektukończy pierwszy etap robót mostowych.

 

Rośnie estakada na obwodnicy Wyrzyska

Budowana obwodnica Wyrzyska będzie liczyć  prawie 8 km. Mniej więcej wpołowie budowanej obwodnicy na odcinku 600 m, trasa przebiega przez terenyleśne i przekracza dolinę rzeki Łobżonki, gdzie różnice wysokościterenu dochodzą do 25 m. Tam też powstaje najciekawszy a zarazemnajtrudniejszy obiekt – estakada nad doliną rzeki Łobżonki.

 

Rośnie estakada na obwodnicy Mrągowa

Rozpoczął się montaż estakady E-1 w ramach budowy zachodniej obwodnicyMrągowa w ciągu drogi 59 (warmińsko-mazurskie). Estakada ta to najbardziejmalowniczo położony obiekt inwestycji. Znajduje się wśródwzgórz i lasów w pobliżu westernowego miasteczka Mrongoville naskraju Mrągowa. Będzie miała długość 252 m i przejdzie łukiem nad rzekąDajną oraz lokalnymi drogami.

 

Skanska wzniesie estakadę w Gliwicach

Wiadomo już, kto wybuduje estakadę łączącą nowe rondo na skrzyżowaniuulic Perseusza i Gwiazdy Polarnej z ul. Portową w Gliwicach. Najkorzystniejsząofertę w przetargu nieograniczonym, rozpisanym przez Zarząd DrógMiejskich w Gliwicach, przedstawiła firma Skanska. Estakada powstanie nadtorami kolejowymi w pobliżu istniejącej bocznicy PKP. Zapewni zmotoryzowanymmieszkańcom osiedla Kopernika i Łabęd szybki i bezpieczny dojazd do centrummiasta, z pominięciem zatłoczonej ulicy Toszeckiej.

 

Największa estakada już na swoim miejscu

Z początkiem kwietnia br. zakończono nasuwanie estakady (lewej nitki) w ciągunowobudowanej autostrady A1 na odcinku Maciejów – Sośnica. Tonajwiększa estakada na Śląsku - prawie 900-metrowy odcinek o całkowitejwadze 35 000 ton. Odcinek autostrady A1 Maciejów-Sośnica ma być gotowyw drugiej połowie 2011 roku.

 

Kraków: estakada nad Rondem Ofiar Katynia przejezdna

Od piątku, 28 października, kierowcy mogą korzystać z 400 metrowej estakadynad przebudowanych rondem Ofiar Katynia w Krakowie. Estakada wchodząca w składdawnego ronda - a obecnie nowoczesnego węzła Ofiar Katynia - jest elementemdróg krajowych 7 i 79. To najdłuższa estakada drogowa w Krakowie ibodaj największy taki obiekt we wszystkich polskich miastach.  Budowaestakady od wbicia pierwszej łopaty - ściśle pod budowę estakady, trwała 6miesięcy.

 

Wątek na forum: Kraków: estakada nad Rondem Ofiar Katynia przejezdna

Jeżli estakada ma 400 metrów długości to nie jest najdłuższą miejską estakadą w Polsce.Najdłuższa jest w Gorzowie Wielkopolskim - 906 m,potem we Wrocławiu -640 m i dalej w Strzegomiu - 630 metrów. Krakowska jest więc dopiero czwarta pod względem długości.Ale pierwsza prawdziwie polska,bo tamte bu...

 

Estakada we Wrzeszczu już w całości

Estakada we Wrezszczu, będąca elementem Trasy Słowackiego, w całości jestjuż na swoim miejscu. Jako ostatnia została zamontowana sekcja 126-metrowegowiaduktu. Wykonawcą zadania jest Hydrobudowa Polska S.A. Koszt robótbudowlanych wynosi ponad 159 mln zł.

 

Nasuwanie wiaduktu w Gliwicach zakończone

Na budowie wiaduktu w Gliwicach zakończyło się wznoszenie konstrukcji nośnejmetodą nasuwania podłużnego. Nasuwanie 220 metrów estakady trwało 14tygodni.Oprócz wiaduktu powstaną również drogi dojazdowe orazchodniki i ścieżka rowerowa wzdłuż trasy. Koszt inwestycji to prawie 24 mlnzł brutto, a czas realizacji wyznaczony jest na koniec lipca 2012 r. Estakadapołączy osiedle Kopernika z centrum Gliwic.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019