Wyszukiwałeś:

etykiety X

opony X

. Znaleziono 17 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: etykiety na opony

Spróbuj też wyszukać: auto-boss

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Co dalej z unijną etykietą na opony?

Komisja Europejska optuje za wprowadzeniem nowej etykiety dla opon. Jak sięokazuje w praktyce rodzi to zdecydowanie więcej pytań, które jak narazie pozostają bez odpowiedzi.

 

Etykiety na oponach - rewolucja wedłu UE

W zeszłym roku został zatwierdzony projekt odnoszący się do obowiązkowegoetykietowania opon sprzedawanych na terenie Europy. Projekt ten pozwoli nalepsze informowanie klienta o poziomie osiągów opon pod względembezpieczeństwa i ochrony środowiska. Producenci opon mają czas na zmianyoznakowania do 2012 r.

 

Goodyear prezentuje oponę klasy AA

Goodyear zapowiada wprowadzenie na rynek pierwszej opony klasy AA dopojazdów ciężarowych. Koncepcyjna wersja opony była prezentowana naTargach Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze jako ilustracjapostępów w pracach nad oponą klasy AA. Prace trwają, aby sprostaćwszystkim ambitnym celom wyznaczonym przez zespół projektantówGoodyeara.

 

Klienci nie wiedzą, po co są etykiety na oponach

Minęło już ponad sto dni od momentu wprowadzenia unijnych przepisówdotyczących konieczności etykietowania opon sprzedawanych w Europie. O ilesprzedawcy są dobrze poinformowani o tym obowiązku, to już konsumencie wdużej mierze pozostają nieświadomi istnienia etykiet.

 

Hołek radzi: Kiedy wymieniać opony

Jeden z czołowych polskich kierowców rajdowych, Krzysztof Hołowczyc, wrozmowie z mojeauto.pl tłumaczy, kiedy najlepiej zmienić opony na letnie orazjak dokonać wyboru tych właściwych. Ambasador marki Motointergrator.plzdradza nam także, co sądzi o oponach używanych oraz tzw. całorocznych.

 

Opony na lato - nowości 2013

Choć zima w tym roku wyjątkowo długo nie odpuszcza, to jednak chyba nikt niema wątpliwości, że prędzej czy później dotrze do nas także wiosna,a następnie lato. Dla właścicieli aut oznacza to niebawem koniecznośćponownej zmiany ogumienia. A jeśli okaże się, że stary komplet nie nadajesię już do jazdy, czeka nas zakup nowych opon. Przedstawiamy tegorocznenowości, jakie firmy oponiarskie przygotowały na letni sezon.

 

Coraz częściej patrzymy na etykiety na oponach

Unijna etykieta ma coraz większy wpływ na decyzję o zakupie opon. Tylko w tymroku dwie trzecie osób, które nabyły opony,  brało poduwagę informacje, jakie są zawarte na tejże etykiecie.

 

Opony zimowe - czy, jakie i kiedy?

Każdego roku, niczym bumerang, powraca temat używania opon zimowych. Sązdecydowani zwolennicy ich stosowania, ale nie brak także i głosów, żenie zawsze są one niezbędnie potrzebne. Podpowiadamy zatem, kiedy są onekonieczne, kiedy jest najwłaściwszy moment na ich założenie, a także jakiewybrać, gdy stoimy przed koniecznością ich nabycia.

 

Opony używane ? czy to ma sens?

Opony używane. Temat, który ma pewnie tyle samo przeciwników, coi zwolenników. Jedni będą zachwalać atuty niskiej ceny, drudzy pukaćsię w czoło i mówić, że to niebezpieczne. Czy gra jest wartaświeczki? Sprawdzamy temat i sprawdzamy co w tym temacie mówispecjalista.

 

Części i płyny do aut - na co zwracać uwagę?

Płyny eksploatacyjne, akumulatory, opony i części do samochodów - ichsprzedaż podlega ściśle określonym przepisom, których celem jestzwiększenie bezpieczeństwa i ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko.Na co zwrócić uwagę kupując te artykuły?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "etykiety na opony".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019