Wyszukiwałeś:

euro6

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: euro6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Wątek na forum: Czy będą dopłaty do nowych aut?

Słynne 2 litry. To jeszcze jest duch czasów komuny. Polegało to mniej więcej na tym, że rządzący robili wszystko aby odróżniać się od "ludu", więc lud nie mógł mieć dóbr wysokiej jakości. Poza tym lud miał być po kontrolą i wszystko dostawać od władzy (czyli być na jej łasce i okazywać ...

 

Wątek na forum: Przedpremiera nowego Jaguara

BMW już wprowadziło nową 7 nowe Audi A8 pojawi się jesienią następna generacja Merola klasy S nie wiadomo kiedy tak samo nowego Lexusa LS też nnie wiem kiedy Porsche niedawno wprowadziło nową Panamerę .Jedno jest pewne wojna w klasie samochodów luksusowych zaczela się na nowo.i znów poscig o jak ...

 

Mazda stawia na silniki Wankla

Japoński producent samochodów marki Mazda poinformował kilka dni temu, żejego zespół inżynierów pracuje właśnie nad nową generacją silnikarotacyjnego. W pierwszych modelach pojawi się on jednak nie wcześniej jak w2010 roku.

 

Kooperacja BMW i Grupy PSA

Współpraca obu koncernów jest już dość rozwinięta, jednakteraz dochodzi do nich nowy dział - systemy hybrydowe.

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld 2011

Na targach Busworld 2011 w Kortrijk firma MAN Truck & Bus przedstawia swoimklientom całą gamę przyjaznych dla środowiska technologii przeznaczonych dlaautobusów miejskich. Wszystkie mają jedną wspólną cechę:oferują szczególnie niskie emisje spalin przy wysokiej ekonomiczności ibazują na podstawowych komponentach, które sprawdzają się od lat wsilnikach MAN.

 

Silnik Hyundaia spełni Euro6

Prosto z Korei Południowej płyną informacje na temat najnowszego silnikaprodukcji Hyundaia. Jednostka ta będzie spełniać restrykcyjne wymogi normyEuro VI.

 

Odłączanie cylindrów także w TSI

Na początku 2012 roku najnowsza technologia Volkswagena – odłączaniecylindrów – zadebiutuje w nowym silniku 1.4 TSI. Będzie to kolejnykrok w kierunku zmniejszenia zużycia paliwa przez samochody marki Volkswagen.

 

Nowy Actros zdobył nagrodę "European Transport Sustainability Prize 2012"

Nowy Mercedes-Benz Actros zgarnął nagrodę "European TransportSustainability Prize 2012" w kategorii "Ciężarówki powyżej7,5 tony". Jury doceniło go za wyjątkowo niski apetyt, i to przyzachowaniu restrykcyjnej normy emisji spalin Euro VI.

 

Oto nowy Hyundai Santa Fe

Hyundai od pewnego czasu ma sporo do powiedzenia w segmencie wszelkiej maściSUV-ów. Na trwającej właśnie wystawie samochodowej w Nowym Jorkuzaprezentowana została trzecia generacja modelu Santa Fe, niezwyklepopularnego, także w Europie, średniej wielkości auta sportowo-rekreacyjnego.

 

Silniki Peugeota spełniają normę Euro6

Nowa gama jednostek napędowych Peugeota spełniają wyśrubowaną normęEuro6. Silnik trafią do taki modeli jak 208, 308, 508 oraz 2008, 3008 u 5008.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018