Wyszukiwałeś:

europa

. Znaleziono 265 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: europa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 265 wszystkich):

 

Wątek na forum: Volkswagen najlepszy w Europie

Szkoda tylko że poza Europą nikt tego niemieckiego badziewie nie chce kupować. Cała Europa a szczególnie Polska są zalewane niemiecką propagandą że niby to niemieckie najlepsze. ~peppek

 

Wątek na forum: Czekamy na drogi warte miliardy

pamiętam, za Gierka chodziłem do podstawówki, dostałem nowiutki atlas Polski do georafiii do 5 klasy, pod koniec była mapa drogowych inwestycji z datą zakończenia 1995rok, sieć autostrad, kurcze Europa by się nie powstydziła.... od tego czasu ile rządów ma tą samą mapkę w programie i co? ...

 

Wątek na forum: Volkswagen Up najtańszy z nowych maluchów

Takie małe g..nka to raczej będą sprzedawali Chińczycy. Europa nic nie będzie miała tu do powiedzenia. Gratuluje dobrego samopoczucia szefom koncernów samochodowych. Wygląda że mają takie wyczucie jak ich koledzy z branży bankowej. ~Greg

 

Scania nagrodzona za ekologię

Producent autobusów i ciężarówek Scania został nagrodzony przezhiszpańskie stowarzyszenie transportu drogowego (CETM) oraz branżowy magazyn"Transporte Profesionel" tytułem "Premio Europa" za oferowanie ekologicznychsilników spełniających normy emisji spalin Euro 4.

 

Europa Środkowa centrum produkcji aut

Całkowita liczba samochodów osobowych produkowanych w Europie ma do 2010r. wzrosnąć o prawie 2,8 mln sztuk, czyli o 14%. Spora część tego wzrostuprzypada na Europę Środkową, przede wszystkim Słowację (429%) i Czechy(81%); zwiększona produkcja tylko w tych dwóch krajach będzie stanowić41% oczekiwanego wzrostu produkcji montażowej lekkich pojazdów w Europie- wynika z analiz PricewaterhouseCoopers Automotive Institute.

 

Europa S w luksusowym pakiecie

Nowy Lotus, który prezentował się do tej pory jako praktyczny ielegancki wóz sportowy, otrzymał właśnie nową opcję wyposażeniową.Pakiet "Luxury Touring Pack Option" ma sprawić, że wyznaczy on nowespektrum pojęcia "luksus".

 

Najlepszy „sportowiec” roku

Francuski magazyn sportów motorowych Echappement ogłosił ostatecznewyniki plebiscytu na najlepszy "Sportowy Model Roku 2007". Zwycięzcąkonkursu została rodzima konstrukcja – Renault Megane w sportowympakiecie F1 Team R26.

 

Koniec Lotusa Europa

Europejski oddział marki Lotus przestał już przyjmować zamówienia namodel Europa. To oznacza, że produkcja samochodu zostanie niebawem zakończona.

 

Europa największym rynkiem samochodów elektrycznych

- Europa może stać się największym rynkiem na świecie dla samochodównapędzanych elektrycznie. - przewiduje biuro analityczne J.D. Power andAssociates z Kalifornii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019