Wyszukiwałeś:

ev

. Znaleziono 175 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ev

Spróbuj też wyszukać: elektryczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 175 wszystkich):

Toyota i Tesla pracują nad RAV4 EV

Toyota i Tesla Motors potwierdziły, że ich wspólny projekt samochoduelektrycznego RAV4 EV, będzie produkowany od początku 2012 roku w kanadyjskiejfabryce Toyota Motor Manufacturing Canada w Woodstock.

 

Elektryczny Spark

Chevrolet ogłosił dziś, że wyprodukuje w pełni elektrycznego ChevroletaSparka. Wersja Spark EV będzie sprzedawana w limitowanej ilości egzemplarzy wStanach Zjednoczonych i na globalnym rynku zaczynając od 2013 roku.

 

Elektryczny Chevrolet Spark zadebiutuje w Los Angeles

Pod koniec miesiąca na targach motoryzacyjnych w Los Angeles Chevroletzaprezentuje produkcyjną wersję elektrycznego Sparka. Spark EV ma dostarczaćmoc ok. 114 KM.

 

132 kilometry elektrycznym Chevroletem

Znany jest już w końcu zasięg, jaki jesteśmy w stanie pokonać, jadąc wpełni naładowanym Chevroletem Spark EV. Elektryczna odmiana małego Chevroletapozwoli zaoszczędzić w przeciągu 5 lat w porównaniu do konwencjonalnienapędzanego Sparka ok. 9 tys. dolarów na samym paliwie.

 

Elektryczna Kia Soul na rynku w 2014

Kia postanowiła, że jej elektryczny model Soul EV trafi na rynki poza Koreą.Teraz także europejczycy będą mogli cieszyć się zero emisyjną"kijanką".

 

Kia Soul EV dostała zielone światło

Na stoisku koreańskiego producenta w Genewie odwiedzający będą mogli obokkoncepcyjnej GT4 Stinger podziwiać nowy model Soul EV w specyfikacjieuropejskiej.

 

Kia już produkuje elektrycznego Soula

Koreański producent wystartował z seryjną produkcją modelu Soul EV.Mówi tu o autach, które trafią poza granice Republiki Korei.

 

Kia Soul EV z certyfikatem TUV Nord

Elektryczna wersja Kii Soul zyskała oficjalne potwierdzenie w postacicertyfikatu Life Cycle Assessment, iż jest modelem o wyjątkowo niskim stopniuoddziaływania na środowisko naturalne.

 

Szwedzi pokazali elektrycznego 9-3

Ostatnio pisaliśmy o rzekomych problemach finansowych wskrzeszonego Saaba, adziś właściciel marki pokazał model 9-3 EV. Powstało kilka egzemplarzyprototypowych.

 

Elektryczna Kia Niro EV w 2018 roku w Polsce

Kia zapowiedziała właśnie, że w pełni elektryczna Kia Niro EV pojawi się w polskiej ofercie marki jeszcze w czwartym kwartale 2018 roku. Auto ma mieć450 kilometrów zasięgu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020