Wyszukiwałeś:

f-pace

. Znaleziono 62 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: f-pace

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Jaguar zapowiada model F-Pace

 

Oto filmik, który zapowiada nowy model. Auto na rynku pojawi się pod nazwą F-Pace. Nowy model to nic innego jak produkcyjna wersja, koncepcyjnego C-X17. Auto na rynku pojawić ma się w przyszłym roku. 

 

Nadchodzi crossover Jaguara

Na razie dostajemy jedynie zdjęcie zapowiadające, ale samochód w całej okazałości powinniśmy poznać jeszcze w tym roku. Jaguar F-Pace będzie produkcyjną wersją długo zapowiadanego crossovera.

 

Jaguara F-Pace zobaczymy jesienią

Jaguar szykuje SUVa i to wiadomo już od momentu, gdy Brytyjczycy pokazaliświatu koncepcyjny model C-X17. Teraz już wiemy kiedy auto zostanieoficjalnie zaprezentowane światu.

 

Kolejna zapowiedź Jaguara F-Pace

Brytyjska marka przedstawia kolejne wideo podgrzewające atmosferę przed jesienią. Crossover F-Pace zadebiutuje prawdopodobnie na targach we Frankfurcie.

 

Jaguar F-Pace zadebiutuje na Tour de France

Mocno wyczekiwany SUV Jaguara powoli pokazuje swoje oblicze. Na razie w lekkozamaskowanej formie, ale obejrzymy go po raz pierwszy już 4 lipca.

 

Jaguar F-Pace testowany w najcięższych warunkach

Brytyjska marka chcąc na poważnie walczyć z niemieckimi potentatami, musizaproponować klientom produkt niemal doskonały. Dlatego nowy Jaguar F-Paceprzechodzi obecnie ostatnie testy przedprodukcyjne, wykonywane w ekstremalnychwarunkach.

 

Nowe oficjalne zdjęcia Jaguara F-Pace

Oto kolejne fotografie pierwsze SUVa Jaguara, które pojawiają się nanaszych stronach. Świeżutkie, tuż przed samą premierą auta na targachFrankfurt 2015.

 

Jose Mourinho i Jaguar F-Pace

Jeden z najpopularniejszych trenerów na świecie, Jose Mourinho, zostałpoproszony przez Jaguara o sprawdzenie modelu F-Pace na zamarzniętym jeziorze wSzwecji.

 

Hamann Jaguar F-Pace - nietuzinkowy

Niemiecki tuner opracował nowy bodykit i nieco podrasował jednostkęnapędową. Propozycja dla tych, którzy uważają F-Pace za nudnysamochód.

 

Jaguar F-Pace najlepszy ? WCOTY 2017

Na salonie motoryzacyjnym w Nowym Jorku poznaliśmy zwycięzcę tegorocznegoplebiscytu na Światowy Samochód Roku 2017. W tym roku głównanagroda trafia do Jaguara F-Pace, pierwszego SUV-a brytyjskiej marki.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019