Wyszukiwałeś:

f-type

. Znaleziono 106 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: f-type

Spróbuj też wyszukać: jaguar f type

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 106 wszystkich):

Jaguar F-Type jest brany pod uwagę

Jaguar F-Type po raz pierwszy pojawił się jako koncept o nazwie XK180 w 1998roku. Plany wobec niego były poważne, ale późniejsza zadyszkafinansowa koncernu spowodowała, że projekt został zaniechany.

 

Pamiętacie jeszcze?

Niektórzy z was na pewno pamiętają - Jaguar F-Type Concept z 2000 roku,pokazany na targach North American International Auto Show.

 

Jaguar F-Type premierą w Paryżu

Najnowszy model z gamy Jagura oznaczony jako F-Sport zadebiutuje na zbliżających się targach w Paryżu, które wystartują już zakilkanaście dni.

 

Jaguar odsłonił F-Type'a!

Jaguar podniósł kurtynę i na trwającym salonie samochodowym zaprezentował Jaguara F-Type'a. Tym autem Jaguar powraca do sportowych korzeni. Korzeni marki, która na rynku jest już 75 lat.

 

Najpiękniejszy i najpiękniejsza - co wybierasz?

Jaguar F-Type to jeden z najpiękniejszych modeli, jaki ujrzał światłodzienne w minionym roku. Z kolei Raquel Pomplun to Playmate 2013 roku Playboya.Takie połączenie to z pewnością dawka wybuchowa nie tylko dlakoneserów piękna.

 

Jaguar F-Type coupe zadebiutuje w Los Angeles

Marka spod znaku kota w zeszłym roku na targach w Paryżu zaprezentowałafenomenalny kabriolet model F-Type. Teraz czas na wersję zamkniętą, coupe zadebiutuje w tym miesiącu na targach w Los Angeles.

 

Jaguar pokazał F-Type'a Coupe!

Brytyjska marka sygnowana skaczącym kotem odsłoniła karty i pokazała swojąpremierę z targów motoryzacyjnych w Los Angeles. Zobaczcie pięknegoF-Type'a Coupe.

 

Jaguar F-Type w wersji "light"

Special Vehicle Operations (SVO), oddział Jaguara zajmujący się budowąspecjalnych wersji modeli z dzikim kotem na masce planuje kolejny interesującyprojekt. Jest nim stworzenie lekkiej wersji modelu F-Type.

 

Jaguar F-Type R 4x4 pomaga bić rekordy prędkości

Jaguar i Bloodhound SSC współpracują przy projekcie bicia rekorduprędkości na lądzie. Wszystko odbywa się przy udziale najnowszej wersjimodelu F-Type R z napędem na cztery koła.

 

Potężny F-Type SVR w planach Jaguara

Najmocniejszy w tym momencie wariant sportowego Jaguara to F-Type R Coupe.Brytyjczycy stanowczo twierdzą, że 550KM to jednak za mało jak na flagowymodel firmy.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019