Wyszukiwałeś:

f1 X

jenson X

button X

sebastian X

vettel X

grand X

prix X

japonii X

red X

bull X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: f1 jenson button sebastian vettel grand prix japonii red bull

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

F1: "Baby-Schumacher" znów wygrywa

Sebastian Vettel wygrał wyścig o Grand Prix Japonii na torze Suzuka. DrugiBył Jarno Trulli, trzeci Lewis Hamilton. Polak Robert Kubica uplasował się nadziewiątej pozycji.

 

GP Japonii: Dublet "Czerwonych byków"

Grand Prix Japonii na torze Suzuka z pewnością należy do ulubionychwyścigów Sebastiana Vettela z zespołu Red Bull Racing. Niemiec wygrałtam w ubiegłą niedzielę już drugi raz w swojej karierze wyprzedzającpartnera z zespołu Marka Webbera i Fernando Alonso z zespołu Ferrari.

 

GP Singapuru: Vettel musi jeszcze poczekać

Sebastian Vettel z Red Bull Racing odniósł swoje dziewiąte zwycięstwow tym sezonie, ale druga lokata Jensona Buttona z McLarena, jedynegopotencjalnego rywala Niemca, oznacza przedłużenie walki o mistrzowski tytułdo kolejnego wyścigu, który odbędzie się w Japonii.

 

GP Japonii: Vettel przypieczętował drugi tytuł

Sebastian Vettel z Red Bull Racing dołączył do ekskluzywnego klubudziewięciu kierowców, którzy zdobyli mistrzostwo świata Formuły1 dwa razy z rzędu. Niemiec został także najmłodszym podwójnymmistrzem świata w historii Formuły 1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "f1 jenson button sebastian vettel grand prix japonii red bull".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019