Wyszukiwałeś:

f1 X

team X

. Znaleziono 308 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: f1 team

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 308 wszystkich):

Renault Clio prosto z F1

Już od maja będzie można nabyć w naszym kraju nową wersję Renault Clio.Model F1 Team R27 poza bardzo dynamicznym wyglądem będzie sięcharakteryzować mocno sportowym duchem jazdy.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Najlepszy „sportowiec” roku

Francuski magazyn sportów motorowych Echappement ogłosił ostatecznewyniki plebiscytu na najlepszy "Sportowy Model Roku 2007". Zwycięzcąkonkursu została rodzima konstrukcja – Renault Megane w sportowympakiecie F1 Team R26.

 

Renault Megane R26.R: R-adykalna zmiana

Najnowsze dzieło z garażu Renault Sports nazywa się Megane R26.R. Zbudowanena bazie serii Megane F1 Team nowe, sportowe Renault jest od niej o 123 kglżejsze i o 5 KM mocniejsze. I ma do zaoferowania tylko dwa miejsca.

 

Renault Magnum dla ING Renault F1 Team

16 ciągników siodłowych Renault Magnum 500 zostało właśniedostarczonych dla ING Renault F1 Team. Wyposażone w najnowsze rozwiązaniatechniczne samochody będą wspierały działania logistyczne zespołu.

 

F1: Lotus akcjonariuszem w Renault F1 Team

Stało się to, o czym dyskutowano już od kilku tygodni. Lotus Group wykupiłczęść akcji zespołu Renault F1 Team i jednocześnie został głównymsponsorem ekipy z Enstone. W nowym sezonie team Roberta Kubicy wystartuje jużpod nowym szyldem - Lotus Renault GP Team.

 

F1: Team Lotus także jeździ

Team Lotus wreszcie wykonał pierwsze okrążenie instalacyjne nowego boliduT128. Mike Gascoyne, szef ekipy już zapowiada chęć nawiązania walki z ToroRosso i Sauberem.

 

F1: Team Lotus przejął Caterham Cars

Tak jak przypuszczano właściciel zespołu Formuły 1 - Team Lotus, TonyFernandes wykupił większość udziałów w brytyjskiej manufakturzeCaterham Cars. Kolejnym krokiem będzie przemianowanie teamu, zgodnie zzałożeniami planu biznesowego.

 

Lotus F1 Team zaprezentował nowy bolid

Kolejny zespół odsłonił swój najnowszy bolid. Po McLarenie,Ferrari, Caterhamie i ekipie Sahara Force India następny w kolejce jest LotusF1 Team. Nowa nazwa, nowy bolid oraz nowi kierowcy - tak sezon rozpoczyna były zespół Roberta Kubicy.

 

Renault prezentuje nowy silnik F1

Francuski producent od lat związany z „królową sportówmotorowych” właśnie zaprezentował szczegóły technicznedotyczące nowego silnika, który będzie napędzał bolidy w sezonie2014. Jednostka trafi także do mistrzowskiego zespołu Infiniti Red Bull F1Team.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "f1 team".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018