Wyszukiwałeś:

f12berlinetta

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: f12berlinetta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Oto najnowsze Ferrari F12berlinetta!

Tak więc wszystko stało się jasne. Kurtyna opadła i Ferrari odsłoniło swój najnowszy model, następcę 599GTB. Pani i Panowie oto przed Wami Ferrari F12berlinetta!

 
 

Testy zamaskowanego Ferrari F12berlinetta

 

Film przedstawia testy zamaskwoanego nowego modelu Ferrari F12berlinetta. Auto na torze Fiorano testowali Felipe Massa i Fernando Alonso.

 
 

Nagrody TopGear przyznane

Brytyjski magazyn TopGear przyznał tegoroczne nagrody dla najlepszych aut roku2012. Wśród nagrodzonych samochodów znajdziemy supersportowe modele oraz bardziej przyziemne auta.

 

Czy Lamborghini szykuje rywala dla Ferrari F12?

Im bliżej targów w Genewie tym więcej pojawia się plotek dotyczących samochodów, które mają zadebiutować w Szwajcarii. Jedną ztakich informacji jest prawdopodobny debiut nowego Lamborghini, które ma celować w Ferrari F12.

 

Ferrari F12TRS - czerwony kruk

Włosi z Maranello co jakiś czas na światło dzienne wypuszczają bardzorzadki i wyjątkowy model stworzony na specjalne zamówienie klienta. Tymrazem zbudowali czerwonego... to znaczy białego kruka o nazwie F12TRS.

 

"Ice Man" i gorąca Włoszka

"Ice Man", czyli fiński kierowca wyścigowy Kimi Raikkonen, kilkadni temu prezentował swoje umiejętności w drogowym bolidzie skonstruowanymprzez Ferrari. Zobaczcie, jak radzi sobie Kimi za kierownicą FerrariF12berlinetta na torze Fiorano.

 

Kimi Raikonnen i Ferrari F12berlinetta

 

Kimi Raikonen testował Ferrari F12berlinetta na prywatnym torze należącym do Ferrari. Zobaczcie jak Ice Man tańczy z gorącą Włoszką. 

 

Specjalne Ferrari F12berlinetta

W stolicy Belgii, Brukseli na specjalnie imprezie Dream Cars Show Ferrarizaprezentowało wyjątkową wersję modelu F12berlinetta. Auto to hołd dlalegendarnego 250 GTO.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019