Wyszukiwałeś:

felipe

. Znaleziono 177 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: felipe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 177 wszystkich):

Massa nieprędko wróci na tor

Stan zdrowia Felipe Massy po dramatycznym wypadku podczas sobotnich kwalifikacjido Grand Prix Węgier, poprawia się z godziny na godzinę. Brazylijczyk zostałwybudzony ze śpiączki i być może jeszcze w tym tygodniu opuści szpital. Zakierownicę bolidu Ferrari nie wróci jednak zbyt szybko.

 

Atrakcyjny wakat w Ferrari

Kariera Felipe Massy po wypadku na Węgrzech stoi pod znakiem zapytania -czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Alonso za Massę już w Walencji?

Kto zastąpi Felipe Massę w bolidzie Ferrari? To obecnie najważniejsze zpytań krążące w światku Formuły 1. Częściową odpowiedź podsuwa jednakhiszpańska gazeta AS, która sugeruje, że Brazylijczyka już podczasnajbliższego Grand Prix Europy na torze w Walencji, mógłby zastąpićFernando Alonso.

 

Opatrzność Schumachera

Felipe Massa wielokrotnie w wywiadach dawał do zrozumienia swoimrozmówcom, że jest osobą wierzącą i mocno związaną z wiarąchrześcijańską. To, że udało mu się przeżyć bardzo groźny wypadek naWęgrzech z pewnością może zawdzięczać Stwórcy, jednak nie wmniejszym stopniu także Michaelowi Schumacherowi.

 

F1: Komputer uratował Massę

Znamy już szczegóły dotyczące wypadku Felipe Massy - informujePrzegląd Sportowy. Dzięki ingerencji komputera pokładowego Brazylijczykuderzył w bariery ochronne "tylko" z prędkością 100 km/h.

 

F1: Massa chce wrócić na domowy wyścig

Felipe Massa, który 25 lipca podczas kwalifikacji do wyścigu Formuły 1o GP Węgier doznał poważnych obrażeń głowy, powiedział, że będziechciał wrócić na tor najpóźniej przed wyścigiem o Grand PrixBrazylii.

 

F1: Massa nie wróci w tym sezonie

Kierowca Ferrari Felipe Massa nie wróci już na tor Formuły 1 w tymsezonie. Jego start może być możliwy dopiero w sezonie 2010.

 

F1: Ferrari zaprezentowało F10

Ferrari zaprezentowało swón nowy bolid na sezon 2010. To dzięki niemuFernando Alonso i Felipe Massa mają pokolorować mistrzostwo świata Formuły 1na czerwono.

 

Domenicali: Massa zostaje u nas

Szef zespołu Ferrari Stefano Domenicali potwierdził, że Felipe Massa wprzyszłym sezonie nadal będzie świadczył usługi dla ekipy czerwonych zMaranello. Tym samym uciął spekulacje na temat ewentualnego zaangażowaniaRoberta Kubicy lub Marka Webbera.

 

F1: Massa tylko numer 2?

Nie milkną komentarze po złożonym niedawno podpisie Felipe Massy na nowejumowie z Ferrari. Szwajcarski magazyn Motorsport Aktuell dotarł do informacji,według których nowy kontrakt daje rzekomo Brazylijczykowi co najwyżejstatus drugiego kierowcy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020