Wyszukiwałeś:

ferie

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ferie

Spróbuj też wyszukać: bezpieczny autokar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Wątek na forum: Fiat będzie zatrudniał zamiast zwalniać

zwiekszanie zatrudnienia, wyprzedaze wielu modeli z 2008 roku i roczne ferie ratowe. czyzby fiat zyl w zupelnie innym wymiarze finansowym, w ktorym nie ma czegos takiego jak KRYZYS ?:) ~dekol

 

Wątek na forum: Produkcja aut jednak nie przekroczyła miliona

No to Fiat ładnie produkował samochodów, ponad 450 tys <wow>. Ciekawe czy wszystkie im zeszły - w drugiej części roku miał dużo promocji więc pewnie tak. Teraz jeszcze roczne ferie, wyprzedaże z 2008 r. eksport za granicę. zobaczymy czy w 2009 utrzymają produkcje/wzrost. dobre samochody pro...

 

Wątek na forum: Kolejny dobry rok dla Fiata

no widać że kryzys Fiata się nie ima heh, duża produkcja, promocje czy to "taniej nie będzie" czy obecna "roczne ferie" pewnie przyczynią do jeszcze większej sprzedaży, gratki ~endrju

 

W drodze na zimowy odpoczynek

Wyjeżdżasz niebawem na ferie? Pamiętaj, że mocno obładowany samochóddiametralnie zmienia swoje zachowanie na drodze podczas hamowania,przyspieszania czy pokonywania zakrętów. W zimowych warunkach nakierowców czeka jednak jeszcze kilka innych niespodzianek.

 

Bezpieczne ferie

Jak co roku policjanci drogówki na terenie całego kraju prowadzą akcję„Bezpieczne ferie”. Przy wsparciu inspektorów InspekcjiTransportu Drogowego realizują działania mające na celu zapewnieniebezpieczeństwa dzieciom i młodzieży, która wyjeżdża w tym roku nazimowiska.

 

Ruszyły ferie 2014 - uwaga na drogach!

Rozpoczęły się tegoroczne ferie zimowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. Jakzwykle zwiększy się ruch na drogach do zimowych kurortów.Bezpieczeństwa najmłodszych będą strzec policjanci oraz funkcjonariuszeInspekcji Transportu Drogowego, którzy, jak co roku, będą dokładniekontrolować stan techniczny autokarów oraz uprawnienia kierowców.

 

Ferie na autostradach

W najbliższy poniedziałek (19 stycznia) ruszają ferie zimowe w pierwszychczterech województwach, jednak zwiększonego ruchu możemy sięspodziewać już w ten weekend. GDDKiA zapowiada, że wraz ze wzrostemnatężenia ruchu na autostradach zwiększana będzie obsługa na bramkach.

 

Wyjazd na narty - przepisy w Europie

Uczniowie szkół w niektórych województwach rozpoczęlijuż zimowe ferie. Za chwilę dołączą inne województwa, a okres feriizimowych potrwa do końca lutego. Przez ten czas wiele osób wyjedzie nanarty do europejskich kurortów. Zobacz, jakie przepisy obowiązują wnajchętniej odwiedzanych przez Polaków krajach.

 

Jedziesz na ferie? Sprawdź samochód

Zanim wyjedziemy  na ferie warto dokładnie sprawdzić naszsamochód, żeby uniknąć niespodzianek związanych z jego stanemtechnicznym. Na co zwrócić uwagę?

 

Jak jeździć zimą w górach? Samochodem na ferie

Ferie zimowe trwają w naszym kraju kilka tygodni, a wiele rodzin podróżuje w góry własnym samochodem. O czym warto pamiętać– radzą eksperci bezpiecznej jazdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020