Wyszukiwałeś:

ferrari X

world X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ferrari world

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Ferrari World już otwarte!

Niezwykła gratka dla fanów Ferrari! Właśnie powstał największy naświecie park tematyczny poświęcony tej marce. Po 4 latach prac Szef Ferrari -Luca di Montezemolo zaprezentował 200 tys. m2 mieszczących wszystko to o czymmarzy fan Ferrari.

 

Gadżet Ferrari

Na uroczystości otwarcia Ferrari World w Abu Dhabi, pierwszego parkutematycznego Ferrari, marka zaprezentowała ciekawy gadżet.

 

Nissan Leaf najlepszy na świecie

Elektryczny Nissan Leaf z tytułem Światowego Samochodu Roku 2011. Najlepszymautem sportowym Ferrari 458 Italia, najładniejszym Aston Martin Rapide, zaśnajbardziej ekologicznym Chevrolet Volt. Oto najważniejsze rozstrzygnięciategorocznej edycji konkursu World Car of the Year.

 

Masz już wszysto?

Załóżmy, że masz już wszystko: Ferrari California (i jakiegośRange'a Vogue Supercharged, żeby było też praktycznie), domek letni na OahuIsland na Hawajach, piękną kobietę, szczęśliwe dzieciaki, akcje najszybciejrozwijających się spółek na nowojorskiej giełdzie i kilka innychelementów życia, jednak czujesz, że czegoś Ci brakuje...

 

Poznaj historię logo Ferrari

Enzo Ferrari marzył o tym, by zostać kierowcą wyścigowym, jednak los chciał inaczej. Charyzmatyczny Włoch stworzył Scuderię Ferrari, najbardziejutytułowany zespół startujący w Formule 1. Bazując na swoim doświadczeniu w sporcie motorowym, dał światu markę sportowychsamochodów z wierzgającym koniem na masce.

 

Montezemolo znów grozi

Luca di Montezemolo po raz kolejny grozi, że Ferrari odejdzie z Formuły 1.Włoch stwierdził, że kwestia pozostania jego zespołu w F1 uzależniona będzie od zmian w przepisach. Montezemolo chce otwarcia na badania nowychtechnologii, testy oraz możliwość pojawienia się aut klienckich.

 

Zobacz które auta zawalczą o tytuł World Car of The Year

Podczas kwietniowych targów motoryzacyjnych w Nowym Yorku świat motoryzacyjny pozna "Światowy Samochód Roku"("World Carof the Year"). Tytuł ten jest przyznawany od 2005 roku. Poniżej dowieciesię, które samochody znalazły się w dziesiątce finalistów.

 

Światowy Samochód Roku 2013 - ostatnia prosta

Tuż przed rozpoczęciem wystawy w Genewie odbyła się uroczystość, w czasiektórej ogłoszone zostały wyniki konkursu Car of the Year 2013.Jednocześnie, jednak już mniej hucznie, odbyła się konferencja, naktórej poznaliśmy finalistów plebiscytu World Car of the Year2013.

 

World Car of the Year 2014 - znamy półfinalistów

Niemal dokładnie za dwa miesiące, podczas wystawy samochodowej w Nowym Jorku,poznamy zwycięzców tegorocznej edycji plebiscytu na ŚwiatowySamochód Roku (World Car of the Year). Najwięcej swoich przedstawicielido półfinałów konkursu wprowadziło BMW.

 

Ferrari zbuduje park tematyczny w Hiszpanii

W 2010 roku w Abu Dhabi włoska marka otworzyła tematyczny ośrodekwypoczynkowy i park rozrywki Ferrari World. Jego budowę rozpoczęto w 2009roku. Teraz Włosi zdradzili, że podobne centrum powstanie w Hiszpanii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ferrari world".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019