Wyszukiwałeś:

ferrari X

f1 X

max X

mosley X

bernie X

ecclestone X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ferrari f1 max mosley bernie ecclestone

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Ecclestone: "Nie pozwolę zniszczyć Ferrari"

Na przepychanki pomiędzy Ferrari i Maxem Mosley'em zareagował BernieEcclestone, który wziął w obronę włoski zespół izaproponował kompromisowe rozwiązanie.

 

FIA odpowiada: Zmiany są potrzebne, nie ulegniemy histerii

Zespoły grożą odejściem, ale FIA pozostaje nieugięta. Władze Formuły 1wierzą w osiągnięcie kompromisu, ale nie chcą rezygnować z ograniczeńbudżetowych.

 

F1: Będzie spotkanie FOTA-FIA

Jeszcze w tym tygodniu dojdzie do spotkania prezydenta MiędzynarodowejFederacji Samochodowej (FIA) Maxa Mosley'a z przedstawicielami ZwiązkuZespołów Formuły 1 - FOTA (Formula One Teams Association) -poinformował w środę rzecznik FIA.

 

F1: Groźba rozłamu jest bardzo poważna

FIA cofa obietnice, FOTA grozi stworzeniem własnych mistrzostw, a kierowcy sągotowi odejść z F1. Konflikt w Formule 1 jest coraz bardziej poważny.

 

Bernie i jego świąteczne życzenia

Dostaliście życzenia świąteczne od swojego szefa? Pewnie było w nichtrochę o zdrowiu, szczęściu, pomyślności i o tym, że będzie lepiej.Zobaczcie w jaki sposób Bernie Ecclestone, ekscentryczny szef Formuły 1,składa życzenia świąteczno-noworoczne śmietance towarzyskiej w tejnajbardziej prestiżowej dyscyplinie motosportu.

 

F1: Kłótnia o tylne skrzydła

Nowy regulamin techniczny Formuły 1 na sezon 2011 zamiast regulowanychprzednich skrzydeł, zakłada możliwość stosowania regulowanych tylnychspojlerów. Cel tej zmiany jest jasny - więcej manewrówwyprzedzania na torze to więcej emocji dla kierowców i kibiców.Okazuje się jednak, że uatrakcyjnienie wyścigów Formuły 1 łamiepodstawową regułę nowej polityki FIA, mówiącą o ograniczeniukosztów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ferrari f1 max mosley bernie ecclestone".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020