Wyszukiwałeś:

fia X

500 X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fia 500

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

100 lat Forda w sporcie

Historia Forda w sporcie samochodowym

 

Maserati MC12XX: Włoski sprinter

Już wersja seryjna tego modelu w zupełności wystarcza by położyć nałopatki niektóre modele Porsche lub Ferrari. Teraz jednak, za sprawąniemieckiego tunera Edo Competition Maserati MC12 i dzięki 800-konnemusilnikowi zamierza podgryźć osiągi typowych ultra-wyścigowychsamochodów.

 

Hołowczyc na mecie Rajdu dos Sertoes

Załoga ORLEN Team Krzysztof Hołowczyc /Jean-Marc Fortin zajęła 5 miejsce wklasyfikacji generalnej FIA Rajdu dos Sertoes zaliczając po drodze kilkawygranych z fabrycznymi ekipami Volkswagena i Mitsubishi. To jeden z większychsukcesów polsko-belgijskiej załogi w rajdach Cross-Country.

 

Alonso ma już dość rewolucji, chce odejść z "jedynki"

Kierowcy w pełni popierają swoich szefów w wojnie z FIA. Wygląda nato, że Max Mosley ma przeciwko sobie niemal każdy teami zawodnika, czyliwszystko, co kibice utożsamiają z nazwą Formuła 1. Fernando Alonso rozważanawet odejście z serialu F1 po tym sezonie.

 

Rajdowy Abarth 500

Z okazji 51. Rajdu San Remo firma Abarth zaprezentowała swój ostatniskarb: mowa o Abarth 500 R3T, który w roku 2010 zainauguruje pucharpromującym go w świecie rajdowym.

 

Rajd Dolnośląski po nowej trasie

W Automobilklubie Ziemi Kłodzkiej trwają ostatnie przygotowania do finałowejrundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 20. RajduDolnośląskiego. Zawody te odbędą się w dniach 8-10 października i pojadąrównież jako podwójna runda Rajdowego Pucharu Polski (tzw. drugaliga). Iwona Petryla przepytała w wywiadzie dyrektora rajdu, Leszka Biegusa okilka aspektów związanych z tegoroczną eliminacją.

 

Rekord prędkości hybrydowej ciężarówki Volvo

Boije Ovebrink – legendarny szwedzki kierowca wyścigowy –ustanowił trzy nieoficjalne rekordy prędkości w klasie samochodówciężarowych z napędem hybrydowym. Jego bolid – Mean Green – tospecjalnie zmodyfikowane Volvo VN, w którym zaimplementowano najnowszątechnologię hybrydową Volvo Trucks.

 

Fin w rajdowym Hyundaiu

Rajdowy zespół Hyundaia kompletuje kierowców przed nadchodzącymsezonem WRC. Drugim, obok Thierry'ego Neuville'a, będzie Fin JuhoHänninen.

 

FIA i Luc Besson w wspólnej kampanii

"Leon Zawodowiec", "Nikita", "Uprowadzona" orazseria "Taxi" to tylko kilka świetnych filmów, z których zanany jest francuski reżyser Luc Besson. Teraz został zaproszony przez FIA do wspólnego udziału w kampanii na rzecz ratowania życia dzieci zmierzających każdego dnia do szkoły.

 

Doskonalenie nowego Audi RS 3 LMS

Światowa premiera nowego Audi RS 3 LMS miała miejsce 5 lutego, a teraz przygotowany przez Audi Sport model stworzony z myślą o seriachwyścigów TCR, przechodzi intensywny program testowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "fia 500".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021