Wyszukiwałeś:

fia

. Znaleziono 478 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 478 wszystkich):

F1: FIA się upiera, o tytule mają decydować zwycięstwa

W opublikowanym niedawno przez Międzynarodową Federację Samochodową (FIA)regulaminie mistrzostw świata Formuły 1 na 2010 rok zmieniono zasadywyłaniania zdobywcy tytułu wśród kierowców.

 

F1: Będzie spotkanie FOTA-FIA

Jeszcze w tym tygodniu dojdzie do spotkania prezydenta MiędzynarodowejFederacji Samochodowej (FIA) Maxa Mosley'a z przedstawicielami ZwiązkuZespołów Formuły 1 - FOTA (Formula One Teams Association) -poinformował w środę rzecznik FIA.

 

F1: Kolejny skandal - FIA i FOTA bez porozumienia

FIA i FOTA znowu bez porozumienia w sprawie regulaminu Formuły 1 na 2010 rok.Spotkanie na niemieckim torze Nuerburgring przedstawicieli ZwiązkuZespołów Formuły 1 - FOTA z przedstawicielami technicznej grupyroboczej FIA zakończyło się skandalem. Poszło o minimalną wagę bolidu iobniżenie kosztów.

 

FIA: Todt potwierdza kandydaturę

Były szef zespołu Formuły 1 Ferrari 63-letni Francuz Jean Todt potwierdził,że zgodzi się na kandydowanie na prezydenta Międzynarodowej FederacjiSamochodowej (FIA) podczas zaplanowanych na październik wyborów. RywalemFrancuza w wyborach będzie Ari Vatanen, rajdowy mistrz świata.

 

Kampania w FIA: Oskarżenia i insynuacje

Ari Vatanen i Jean Todt zamierzają w październiku ubiegać się o fotelprezydenta FIA. Kampania zaczyna się od oskarżeń i insynuacji.

 

FIA proponuje szyby w bolidach

Szyba z pleksy. To najnowsza propozycja FIA, która ma poprawićbezpieczeństwo kierowców w bolidach.

 

FIA: Rajd Polski w WRC jeszcze niepotwierdzony

Na wczorajszym posiedzeniu Światowej Rady Sportu Samochodowego - FIA, niepodano jeszcze oficjalnego kalendarza WRC na sezon 2012. Wprowadzono za to kilkapoprawek do regulaminu sportowego Formuły 1.

 

FIA: Zmian jednak nie będzie

FIA postanowiła jednak wycofać się ze zmian regulaminu technicznego, adotyczących zakazu stosowania "dmuchanych" dyfuzorów w Formule1. Do pozostawienia przepisu w niezmienionej formie komisarzy FIA nakłoniłyzespoły.

 

FIA członkiem MKOL

Na okres dwóch lat do Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego została przyjęta Międzynarodowa Federacja Samochodowa. Po upływie dwóch latFIA będzie mogła starać się o stałe członkowstwo.

 

Jochen Hahn zwycięzcą Europejskich Mistrzostw Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA 2012

Goodyear gratuluje Jochenowi Hahnowi z zespołu Castrol Team Hahn Racing,który za kierownicą MAN-a wywalczył tytuł Mistrza w EuropejskichMistrzostwach Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA 2012. Ostatnia,jedenasta runda mistrzostw odbyła się na torze Le Mans w miniony weekend(13-14 października br.)

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019