Wyszukiwałeś:

fiat X

inwestycje X

zagraniczne X

przemysl X

motoryzacyjny X

produkcja X

samochodow X

slaskie X

panda X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fiat inwestycje zagraniczne przemysl motoryzacyjny produkcja samochodow slaskie panda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Fiat wśród liderów eksportu

W ubiegłym roku bardzo dobre wyniki produkcyjne uzyskał Fiat Auto Poland SA.Wielkość eksportu natomiast stawia tę firmę na czele polskichprzedsiębiorstw eksportujących swoje produkty.

 

Nowe cinquecento z Polski.

Kolejna dobrze rokująca wiadomość dla polskiego sektora motoryzacyjnego.Włoska grupa Fiat ogłosiła, że nowa wersja kultowego modelu 500 będzieprodukowane w zakładach w Tychach.

 

FIAT - produkcja pełną parą

7 października z linii produkcyjnych tyskiej fabryki Fiat Auto Poland zjechał500 tysięczny Fiat Panda. Fiat Auto Poland w Tychach, gdzie produkowane sąFiaty Panda i 600, należy do czołówki najnowocześniejszych inajlepszych zakładów przemysłu motoryzacyjnego w Europie.

 

FAP - podsumowanie 2005

Fiat Auto Poland w zakładzie w Tychach w 2005 roku wyprodukował 286 900samochodów, w tym 231 982 szt. Fiata Panda i 54 918 szt. Fiatów 600. Ponad92% produkcji trafiło na eksport do 51 państw na świecie.

 

Fiat liderem aut dostawczych

W drugim miesiącu 2006 roku Fiat sprzedał najwięcej aut dostawczych napolskim rynku. Najchętniej nabywanymi modelami były wersje Van Fiata Pandy iFiata 600. Na wysokim poziomie utrzymuje się również ogólnaprodukcja aut dostawczych w Polsce.

 

Fiat: 7 milionów z Tychów

Już 7 000 000 samochodów opuściło mury fabryki Fiata w Tychach.Wczoraj (14.03.) z taśm produkcyjnych zjechał jubileuszowy model włoskiejmarki.

 

FAP - inwestycje i większe zatrudnienie

Fiat Auto Poland SA przyjmie do pracy w zakładzie w Tychach 150 nowychpracowników do bezpośredniej produkcji. Obecne zatrudnienie w spółce FiatAuto Poland wynosi 3510 osób , z czego w zakładzie w Tychach 3217 osób.Decyzja ta wynika ze zwiększenia zamówień z rynków europejskich na samochódFiat Panda.

 

Dywizja poddostawców PIM w tyskim Fiat Auto Poland

W dniach 24 i 25 października br. w Tychach odbyło się trzecie w tym roku, apiąte od czerwca 2005 r., spotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnejoraz firm zaprzyjaźnionych związanych z sektorem poddostawcówmotoryzacyjnych. Atrakcją spotkania, podobnie jak w przypadku poprzednichspotkań było zwiedzanie zakładów produkcyjnych - tym razem zakładu FiatAuto Poland w Tychach.

 

Fiat Panda – europejski hit z Tychów

W 2006 roku tyską fabrykę Fiat Auto Poland opuściły 308 293 samochody. Grosprodukcji stanowił model Fiat Panda, na który z roku na rok wzrastazapotrzebowanie na rynkach zagranicznych.

 

Nowy Fiat z Tych o kwartał wcześniej

Nie podczas wrześniowego salonu we Frankfurcie, ale już 4 lipca odbędzie siępremiera najnowszego modelu włoskiego koncernu Fiat, popularnej"500". W tym roku w tyskiej fabryce Fiata ma powstać ok. 58 tys. auttypu "500". Dla tyskiej fabryki Fiat Auto Poland to oznacza, żeprodukcję auta trzeba będzie przyspieszyć.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "fiat inwestycje zagraniczne przemysl motoryzacyjny produkcja samochodow slaskie panda".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018