Wyszukiwałeś:

fiat X

panda X

panda X

hydrogen X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fiat panda panda hydrogen

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Panda Hydrogen

Już w tym roku rozpoczną się pierwsze testy wodorowej Pandy. Fiat PandaHydrogen natomiast na skalę przemysłową zostanie wprowadzony w ciągunajbliższych 15-20 lat.

 

Jak targi, to ekologia

Co targi samochodowe, to kolejna wielka debata o wysokich cenach paliwa iekologii w motoryzacji. Tematy te przewijały się podczas nie tak dawnozakończonego salonu samochodowego w Genewie, gdzie co piąty premierowy modelmiał coś wspólnego z ekologią. Będą przewijać się także podczastegorocznego salonu samochodowego AMI w Lipsku (5.-13.04.).

 

W tym roku kupimy 20 tys. małych aut

Ciągle rosnące ceny paliw sprawiły, że znów wzrosło zainteresowaniemałymi samochodami. Małe samochody używane (3-letnie) to wydatek rzędu 34– 50% wartości nowego. Jest to zatem interesująca propozycja dlakierowców nie posiadających większej gotówki.

 

Europejska premiera Fiata Panda

W tym tygodniu odbyła się premiera najnowszej generacji Fiata Pandy. Samochód powoli będzie się pojawiał w europejskich salonach. Auto ma bardzo poważną wadę - nie jest produkowane w Polsce.

 

Uatrakcyjnij swą Pandę

Fiat przedstawił katalog, który zawiera ponad 70 oryginalnychakcesoriów dedykowanych do nowej Pandy. Katalog został pogrupowany wcztery kategorie: Personalizacja, Bezpieczeństwo, Informatyka oraz Komfort.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "fiat panda panda hydrogen".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018