Wyszukiwałeś:

fiat X

panda X

panda X

panda X

cng X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fiat panda panda panda cng

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Fiat Panda CNG: Najtańsza alternatywa

Fiat Panda to auto znane chyba większości naszych rodaków, tak więcmówienie o tym modelu jako o jakiejś ciekawostce byłoby zbytnimnadużyciem. Chyba jednak, że mowa o wersji Pandy napędzanej gazem ziemnym,która właśnie przed kilkoma dniami opuściła nasz redakcyjny parking.

 

Unia stawia na ekoauta, a Polska w ogonie

Energooszczędne auta na polskich drogach. Taką wizję przyszłości szykujenam Unia, która promuje pojazdy przyjazne środowisku - donosi PulsBiznesu.

 

ADAC: Pandą CNG zajedziesz najdalej

Test ADAC odkrywa, że żaden samochód nie jest tak ekonomiczny jak FiatPanda Natural Power, który przejechał 724 km za kwotę 30 euro.

 

Z Warszawy do Poznania za 35 zł

Tylko 35 zł i 14 groszy kosztowało paliwo do Opla Zafiry 1.6 CNG zużyte nanieco ponad 330 km dzielących Warszawę i Poznań podczas VII SupertestuEkonomii

 

Fiat 500 zwycięski

Przed tygodniem informowaliśmy o triumfie Opla Zafiry w wersji CNG w VIISuperteście Ekonomii, a tymczasem w ubiegłym tygodniu miał jeszcze jedenpodobny rajd. Tu najmniejszym spalaniem może się pochwalić Fiat 500 zsilnikiem 1,3 Multijet.

 

Europejska premiera Fiata Panda

W tym tygodniu odbyła się premiera najnowszej generacji Fiata Pandy. Samochód powoli będzie się pojawiał w europejskich salonach. Auto ma bardzo poważną wadę - nie jest produkowane w Polsce.

 

Wątek na forum: Fiat Panda CNG: Najtańsza alternatywa

Mówi sie o złomach na gaz z zachodu a jak panda sie pojawia to wielkie hallo - a to przeciez zwykly badziew... Aldik

 

Uatrakcyjnij swą Pandę

Fiat przedstawił katalog, który zawiera ponad 70 oryginalnychakcesoriów dedykowanych do nowej Pandy. Katalog został pogrupowany wcztery kategorie: Personalizacja, Bezpieczeństwo, Informatyka oraz Komfort.

 

Fiat odwraca się od napędu wodorowego

Wiele mądrych głów motoryzacji często przypomina światu, że napędwodorowy to przyszłość i alternatywa dla paliw kopalnych. Okazuje sięjednak, że nie wszyscy producenci podzielają tę opinię.

 

Czy warto kupić: Fiat Panda (2003-2012)

Chluba fabryki w Tychach i jeden z tych modeli, który na polskim rynkuzrobił ogromną furorę. Jeśli szukasz używanego, miejskiego auta,które nie będzie sprawiać większych problemów, to Panda IIjest idealnym wyborem dla Ciebie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "fiat panda panda panda cng".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018