Wyszukiwałeś:

fiesta

. Znaleziono 659 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fiesta

Spróbuj też wyszukać: fiesta mk6 ford fiesta fiesta mk7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 659 wszystkich):

Całkowicie nowy Ford Fiesta

Jaka jest nowa Fiesta?

 

Ford Fiesta: Trendy, jazzy, funky

Historia modelu Ford Fiesta sięga końca lat siedemdziesiątych ubiegłegostulecia, a uwiecznia ją pięć generacji modelu. W roku obecnym do sprzedażyw Polsce została wprowadzona zliftingowana wersja ostatniej z nich, a jeden zegzemplarzy trafił na testy do naszej redakcji.

 

Nowa Fiesta nie będzie Fiestą?

Na niecały rok przed premierą nowej generacji Fiesty, władze Fordazastanawiają się, czy aby nie zmienić nazwy tego modelu. Ford Fiesta na rynkudostępny jest już od ponad 30 lat.

 

Ford Fiesta: Rozsądny wybór?

Decydując się na zakup samochodu z segmentu B oczekujemy, że będzie sięidealnie sprawdzał w warunkach miejskich. I to nie tylko pod względem finezjiz jaką można się nim wcisnąć w najbardziej wąską lukę parkingową. Takieauto ma być przede wszystkim tanie. Czy taki właśnie jest Ford Fiesta zsilnikiem TDCi?

 

Ford Fiesta po raz siódmy

Powoli zmierza ku końcowi kariera aktualnej generacji modelu Ford Fiesta narynku. Producent przygotował już prototyp, który w obecnej fazie jestintensywnie testowany. Jednak póki co jego wygląd pozostaje największątajemnicą.

 

Najoszczędniejsza Fiesta

Wprawdzie musimy jeszcze trochę poczekać na debiut rynkowy nowej generacjiForda Fiesty, jednak już w Paryżu zaprezentowana zostanie Fiesta ECOnetic,najoszczędniejsza wersja nie tylko modelu, ale wręcz w całej gamie Forda.

 

Ford Fiesta: Pierwszy "One Ford" + [VIDEO]

We Włoszech, w okolicach Sieny odbyła się europejska prezentacja nowejgeneracji Forda Fiesta. Model ten, który liczy sobie już 32 lata i możeposzczycić się 12 milionami sprzedanych egzemplarzy, jest istotny dla Fordatakże z innego względu. Jest to pierwszy globalny model, tzw. "OneFord", co oznacza, że będzie dostępny na bardzo wielu rynkach aż napięciu kontynentach.

 

Fiesta popularniejsza od Golfa

Najnowszy Ford Fiesta był w marcu br. najchętniej kupowanym samochodem wEuropie – podała brytyjska firma JATO Dynamics. Tylko w marcu doeuropejskich klientów trafiło 52.800 sztuk tego modelu.

 

Ford Fiesta: Atrakcyjna kusicielka

Przez ponad 30 lat obecności na rynku Ford Fiesta zyskał duże gronozwolenników, którzy cenili sobie ten model za różnewalory. Jednak dopiero chyba najnowsza generacja małego Forda jako jeden zeswoich głównych atutów uczyniła atrakcyjny, przyciągającyuwagę design. Sprawdziliśmy, czy aby jednak nie kosztem swoich wcześniejszychzalet.

 

Ford Fiesta: Mała mocna

120 koni mechanicznych w małym aucie, jakim jest Ford Fiesta, do tego jeszczewersja Sport mogą już na wstępie zaostrzyć nasz apetyt. Czy jednakrzeczywiście Fiesta w testowanej przez nas wersji silnikowej i nadwoziowejspełnia pokładane w niej nadzieje?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021