Wyszukiwałeś:

filtr X

paliwowy X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: filtr paliwowy

Spróbuj też wyszukać: filtr paliwowy przewód przelewowy filterek filtr paliwowy w scenicu 2005 filtr paliwowy fiat siena

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Diesel czy biodiesel? Płać albo płacz

Przed właścicielami samochodów z silnikiem Diesla ciężkie czasy. Cenyoleju napędowego na stacjach paliwowych w Polsce są już wyższe niż cenybenzyny. Żeby zaoszczędzić kilkanaście groszy niektórzy jużprzestawili się na olej napędowy z domieszką bio-komponentów. Czy jestto dobre rozwiązanie? Nie jesteśmy tego tacy pewni.

 

"Martwy" diesel zimą? Sprawdź świece i paliwo

Zima z bardzo ujemnymi temperaturami powietrza, to dla samochodów zsilnikami wysokoprężnymi często okres walki o życie. Mimo stosowaniazimowego paliwa diesle mogą w takich warunkach wcale nie odpalić.

 

Zimowe problemy z paliwem

Zima to okres kiedy bardzo szybko możemy zweryfikować jakość paliwatankowanego na naszej ulubionej, taniej stacji. W szczególności jeżeliposiadamy samochód z silnikiem diesla. Bardzo często mimo doskonałegostanu technicznego pojazdu, nie jesteśmy w stanie go odpalić.

 

Dwanaście (!) modeli Mercedesa do serwisu

Problemy z nieszczelnością filtra paliwa są powodem, dla którego doautoryzowanych serwisów Mercedesa zaproszeni zostaną właściciele wsumie aż dwunastu modeli z gwiazdą na masce.

 

Diesle w zimie mają gorzej

Szczególnie w zimie właściciele aut z silnikami napędzanymi olejemnapędowym powinni mieć się na baczności. Zamarzające paliwo i niesprawneświece żarowe to dwa podstawowe zagrożenia, które powodują, żesamochód trzeba zamienić na komunikację miejską, by dostać się dopracy.

 

Wątek na forum: Toyota Corolla D4D 2004 gaśnie na wolnych obrotach

Auto plynnie jedzie. ruszajac ze skrzyzowania nie wchodzi silnik na obroty tylko 1000 obrotow/min .zapalajac ponownie silnik znowu plynnie jedzie i wszytko dziala jak powinno .po spr na komputerze wyskakuje tylko niestrzelnosc w ukladzie paliwowym wymienilem filtr paliwa i caly uklad paliwowy jes...

 

Aż sześć modeli BMW do serwisu

Polski oddział BMW ogłosił rozpoczęcie kampanii serwisowej zakrojonej naszeroką skalę. Do serwisów bawarskiej marki zostanie wezwanych ponad1300 właścicieli w sumie aż sześciu różnych modeli.

 

Zatankowałeś złe paliwo? Co robić?

Wystarczy chwila nieuwagi, by do baku naszego auta wlać niewłaściwe paliwo.Pół biedy, kiedy od razu się zorientujemy. Gorzej, gdy uruchomimysilnik, co może wiązać się z dużo poważniejszymi konsekwencjami.

 

Sprawdź czy tankujesz "zimowe" paliwo!

Kiedy za oknami robi się biało, a temperatura na słupku rtęci zaczyna bićrekordy na minusie, warto zastanowić się nad tym co znajduje się w bakunaszego samochodu. Przede wszystkim nie tylko po to by rano auto odpaliło nambez problemu, ale także by nie doszło w przyszłości do usterek.

 

Wątek na forum: silnik przerywa na niskich obrotach

mam taki problem w 407 - na wolnych obrotach silnik pracuje równo nw czasie jazdy silnik zaczyna przerywać samochód jedzie skokami tak jakby nie dostawał mieszanki przy dodaniu gazu i większych obrotach problem znika ~Janusz

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "filtr paliwowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019