Wyszukiwałeś:

firmy X

ubezpieczeniowe X

. Znaleziono 201 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: firmy ubezpieczeniowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 201 wszystkich):

Pojazd zastępczy dla każdego

Kwestia otrzymania samochodu zastępczego w przypadku rozbicia własnego autaczęsto jest bardzo różnie interpretowana przez towarzystwaubezpieczeniowe. Już wkrótce jest jednak szansa, że się to zmieni. Ato sprawą przygotowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego zasad pokrywaniakosztów wynajmu pojazdu zastępczego.

 

Firmy muszą się liczyć ze wzrostem składek OC i AC

Zbliża się koniec trudnego dla ubezpieczycieli roku 2010. Podobnie jak w wieluinnych branżach, również towarzystwa ubezpieczeniowe zapowiadająpodniesienie składek w 2011 roku. Jaki wpływ na polisy komunikacyjne AC i OCbędzie miała zmiana podatku VAT oraz poziom współczynnikaszkodowości?

 

A polisy OC rosną...

Nieustanne podwyżki cen polis OC wprowadzane przez towarzystwa ubezpieczeniowecoraz bardziej odbijają się na portfelach polskich kierowców. 20-latekw III kwartale br. płacił za OC średnio 242 zł więcej niż w analogicznymokresie roku ubiegłego. Jednak ceny OC systematycznie rosną równieżdla starszych i bardziej doświadczonych kierowców.

 

Oto najlepsze OC na rynku

Już nie tylko cena jest decydująca przy wyborze ubezpieczenia OC. Wobeczaostrzającej się rywalizacji o klienta, coraz więcej towarzystwubezpieczeniowych wprowadza dodatkowe benefity. Polska Izba Motoryzacjisprawdziła, które firmy ubezpieczeniowe oferują najwięcej w ramachstandardowej polisy OC.

 

Najtańsze polisy w firmach typu direct

W czerwcu Polska Izba Motoryzacji dokonała przeglądu cen polis komunikacyjnychw 14 największych firmach ubezpieczeniowych. Najkorzystniejsze stawki oferująfirmy directowe, jednak każdorazowo warto sprawdzać różne propozycje,bowiem różnice w stawkach wahają się nawet do kilku tysięcy złotych.

 

Na co skarżymy się na ubezpieczycieli?

Ubezpieczenia komunikacyjne są nieodłącznym elementem posiadania samochodu.Okazuje się też, że są najczęstszym powodem skarg, jakie kierujemy wobeczakładów ubezpieczeniowych. W pierwszym półroczu 2013 r. doRzecznika Ubezpieczonych trafiło łącznie 4319 skarg na firmy ubezpieczenioweod kierowców.

 

OC samochodowe - podsumowanie roku

Miniony rok, jak zresztą i wcześniejsze lata, charakteryzował sięróżnicami cen polis OC na samochód w zależności od miejscazamieszkania, firmy ubezpieczeniowej, jak i dnia zawarcia ubezpieczenia.Różnice cenowe momentami były bardzo duże. Zobacz, kto miałszczęście i zapłacił niewiele za OC do swojego auta, a kto pecha i musiałgłębiej sięgnąć do swojego portfela.

 

Wykupiłeś assistance? Zwróciłeś na to uwagę?

Co roku, gdy przychodzi do przedłużenia polisy ubezpieczeniowej, częstostajemy przed dylematem czy dokupić do OC usługę w postaci assistance. Firmyubezpieczeniowe mamią nas różnymi warunkami, ale na co tak naprawdęzwrócić uwagę?

 

Już w tym roku podwyżki polis OC

Mamy złe wieści dla wszystkich kierowców. Już niebawem firmyubezpieczeniowe będą podnosić ceny polis OC. To efekt wprowadzenia w tym rokubezpośredniej likwidacji szkód oraz rosnących roszczeń za szkodyosobowe.

 

W maju najwięcej szkód ubezpieczeniowych

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował raport, z któregowynika, że to w maju kierowcy zgłosili do ubezpieczycieli najwięcejszkód z ubezpieczeń komunikacyjnych. Łącznie w minionym roku firmyubezpieczeniowe wypłaciły 7,4 mld zł odszkodowań komunikacyjnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "firmy ubezpieczeniowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019