Wyszukiwałeś:

firmy

. Znaleziono 5491 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: firmy

Spróbuj też wyszukać: kontrolki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5491 wszystkich):

Firmy muszą się łączyć

Największe polskie przedsiębiorstwa są zbyt małe, by przetrwać namiędzynarodowym rynku w perspektywie 6-10 lat - wynika z raportumiędzynarodowej firmy konsultingowej A.T.Kearney "Strategia WzrostuGospodarki".

 

Polskie firmy stawiają na ekologię

Jak wynika z badań, polskie firmy coraz częściej stawiają na ekologicznepojazdy. Nie wynika to jednak z jakichś ulg czy preferencji podatkowych, ale zfaktu, że ekologiczne pojazdy są najczęściej również ekonomiczne.

 

Producenci assistance

Usługi assistance postrzegane są zwykle jako pomoc świadczona przezubezpieczycieli. Nic bardziej mylnego. Większość osób nie zdaje sobiesprawy z tego, że za ich realizację odpowiadają zwykle wyspecjalizowanefirmy, które wspierają klientów w sytuacjach awaryjnych.

 

Nagroda specjalna DAF N.V. dla firmy ACC Logistic

W październiku 2009 r. w siedzibie autoryzowanego dealera firmy WTC wDługołęce, firma ACC Logistic z Wrocławia odebrała nagrodę specjalnąfirmy DAF Trucks za udział w ogólnoeuropejskim badaniu satysfakcjiklienta. Czek na równowartość 2000 euro w złotówkach przekazałpani Wiceprezes Zarządu firmy, Paulinie Anioł, Dyrektor Zarządzający DAFTrucks Polska, Cornelis van der Lee.

 

Firmy z branży motoryzacyjnej mają szansę na dotacje

Firmy z branży motoryzacyjnej mają szansę na pozyskanie dodatkowych funduszyna finansowanie swojej działalności badawczo-rozwojowej. W dobiewyczerpujących się dotacji unijnych, w perspektywie finansowej 2007-2013,korzystanie ze środków dostępnych w ramach inicjatyw KomisjiEuropejskiej, jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla polskichprzedsiębiorców z różnych sektorów – podkreślająeksperci firmy doradczej Deloitte.

 

140 lat firmy Continental

Firmy oponiarskie od dziesięcioleci są na trwałe związane z branżąmotoryzacyjną. Często przy okazji premiery nowego samochodu dużo mówisię o licznych innowacjach, które ułatwiają jazdę, poprawiająbezpieczeństwo czy zwiększają komfort podróżowania. Podobnie jest wbranży oponiarskiej. Projektowanie bezpiecznych i solidnych opon to niełatwezadanie, któremu zawsze towarzyszą liczne przełomowe innowacjetechnologiczne, przyczyniające się do postępu technicznego. Nie brakowałoich także w historii firmy Continental.

 

Rekordowe przychody firmy PACCAR

Osiągnięte przez firmę PACCAR w trzecim kwartale przychody w wysokości 4,26mld dolarów były najwyższe w całej historii firmy – mówiMark Pigott, Prezes i Dyrektor Generalny. – Wyższe zyski zawdzięczamyzwiększonym dostawom samochodów ciężarowych, większej sprzedaży narynku wtórnym i rozwojowi działalności w zakresie usług finansowych nacałym świecie.

 

250 ciągnik marki Scania dla firmy Batim

W pierwszych dniach lutego 2012 roku w siedzibie Scania w Södertäljemiała miejsce ceremonia dostarczenia 250 ciągnika Scania dla firmy Batim.Kluczyki do pojazdu przekazał osobiście na ręce Prezes BarbaryEdelmüller-Generaux, Prezydent i Dyrektor Generalny Scania CV AB LeifÖstling.

 

Najtańsze polisy w firmach typu direct

W czerwcu Polska Izba Motoryzacji dokonała przeglądu cen polis komunikacyjnychw 14 największych firmach ubezpieczeniowych. Najkorzystniejsze stawki oferująfirmy directowe, jednak każdorazowo warto sprawdzać różne propozycje,bowiem różnice w stawkach wahają się nawet do kilku tysięcy złotych.

 

Już nie tylko cena ważna przy wyborze ubezpieczenia

Polski kierowca, stojąc przed koniecznością wyboru firmy ubezpieczeniowej,wciąż kieruje się głównie ceną polisy. Jednak coraz częściejpatrzy również i na inne aspekty oferty ubezpieczeniowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018