Wyszukiwałeś:

fit

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fit

Spróbuj też wyszukać: fit honda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Wątek na forum: Zbliża się nowy Jazz

a co to? czyzby redakcja nie miala zdjecia nowego fit/jazza, ze pokazuje nam stary model?? na innych motoryzacyjnych stronach internetowych juz takowe maja... ~zzz

 

Amerykański Samochód Roku tuż, tuż

Znamy już trójki finalistów najbardziej prestiżowychnagród na rynku amerykańskim. O tytuł North American Car of the Yearwalczyć będą Honda Fit, Saturn Aura oraz Toyota Camry, zaś Truck of the Yearzdobędzie Chevrolet Silverado albo Ford Edge, albo Mazda CX-7.

 

Zbliża się nowy Jazz

Na rozpoczynających się pod koniec października targach w Tokio Hondazaprezentuje nową generację modelu Fit, w Europie sprzedawanego jako Jazz.

 

Europejczycy muszą czekać na Jazza

Wprawdzie już pod koniec października na japońskim rynku ruszy sprzedażnowej generacji modelu Honda Jazz/Fit, to jednak Europejczycy będą musielipoczekać na niego nawet rok. Przyczyna jest prozaiczna - wciąż dobrasprzedaż obecnego modelu.

 

Honda Fit (Jazz) japońskim Samochodem Roku

Kilka dni po ogłoszeniu wyników na europejski samochód roku 2008,poznaliśmy najlepsze auto wybrane przez japońskich dziennikarzy. Zwycięzcąokazała się druga generacja modelu Honda Fit, w Europie znanego jako Jazz.

 

Mała elektryczna Honda

Honda jest kolejnym producentem, który staje w blokach startowych dowyścigu, w którym rywalizować będą pojazdy napędzane wyłączniesilnikiem elektrycznym. Na wystawie w Los Angeles pokazany został koncepcyjnyjeszcze model Fit EV, który do sprzedaży ma jednak trafić już w 2012roku.

 

Honda Jazz: Jazz fajny jest

Świat małych samochodów miejskich rządzi się swoimi prawami. Musząbyć tanie, małe i zgrabne, obrotne, a przy okazji pakowne.  Honda Jazz tojuż pewna marka na rynku. Sprawdzamy jednak czy spełnia te wszystkiewymagania.

 
 

Honda Fit EV

 

Elektryczna wersja Hondy Fit (Jazz w Europie) zadebiutowała na wystawie w Los Angeles.

 

Wątek na forum: Cztery nowe hybrydy Toyoty

"Toyota Yaris HSD będzie pierwszym na świecie masowo prdukowanym autem hybrydowym z segmentu B" a Honda Jazz/Fit IMA Hybrid nie należy do tego segmentu ?? ~pawian

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021