Wyszukiwałeś:

fm

. Znaleziono 91 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fm

Spróbuj też wyszukać: T5 syncro 2 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 91 wszystkich):

Nowy silnik w Volvo FM

Volvo zaprojektowało całkowicie nowy silnik, o pojemności 11 litrów,przeznaczony do ciągników siodłowych Volvo FM. Dzięki dużejładowności i małej masie własnej, pojazdy te stanowią idealne rozwiązaniew zastosowaniach, takich jak np. transport materiałów ciekłych isypkich luzem. Opracowano je z myślą o klientach działających w segmentach,w których Volvo widzi duże możliwości rozwoju.

 

Prawie jak w domu - nowe kabiny Volvo

Nowe wnętrza kabin samochodów ciężarowych Volvo FH i FM zostałyzaprojektowane w oparciu o opinie kierowców i firm transportowych, zmyślą o stworzeniu środowiska pracy charakteryzującego się optymalnąfunkcjonalnością, przestronnością i komfortem.

 

Volvo Trucks umacnia pozycję w branży budowlanej

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Znajmocniejszym na świecie samochodem ciężarowym, nowymi, jeszcze bardziejekonomicznymi silnikami oraz skrzynią biegów I-Shift nowej generacji,Volvo Trucks umacnia swoją pozycję w segmencie pojazdów dla branżybudowlanej.

 

Nowe Volvo FM wchodzi na rynek

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej wersji Volvo FM, silna pozycja tegosprawdzonego samochodu ciężarowego w segmencie regionalnego transportudystrybucyjnego ulega dalszemu wzmocnieniu.

 

Nowe Volvo FM

 

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej wersji Volvo FM, silna pozycja tego sprawdzonego samochodu ciężarowego w segmencie regionalnego transportu dystrybucyjnego ulega dalszemu wzmocnieniu - mojeauto.tv

 

Zielone technologie Volvo na wystawie IAA

Volvo Trucks pojawi się na wystawie IAA w Hanowerze z prezentacją systemutransportowego jutra. Na odbywającej się w dniach 23-30 września br. wystawieVolvo chce udowodnić, że transport w przyszłości może być przyjazny dlaśrodowiska i tani - to koncepcja zrównoważonego transportu wg Volvo.IAA będzie również miejscem prezentacji nowego pojazdu budowlanegoVolvo FMX.

 

Kolejne ciągniki Volvo FM dla ORLEN Transport

Pod koniec ubiegłego roku, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej ORLEN -jednej z największych korporacji przemysłu naftowego w EuropieŚrodkowo-Wschodniej - spółka ORLEN Transport S.A., w wynikuogłoszonego przetargu, wybrała Volvo, jako dostawcę 20 sztuk nowychpojazdów ciężarowych. W marcu bieżącego roku, po kolejnym przetargu,firmy podpisały kontrakt na dostawę następnych 15 sztuk ciągnikówsiodłowych. Ich dostawa została zrealizowana na przełomie czerwca i lipca br.

 

Volvo FM dla ORLEN Transport

We flocie ORLEN Transport od stycznie jeździ kolejna partia, tym razem 45 sztuknowych ciągników siodłowych Volvo FM. To już trzecia, zrealizowanaprzez Volvo Trucks, dostawa do ORLEN Transport w ciągu niewiele ponad jednegoroku. Pod koniec 2009 r., firmy sfinalizowały kontrakt na dostawę 20 sztuksamochodów ciężarowych Volvo FM, natomiast dostawa kolejnych 15 sztukciągników Volvo odbyła się na przełomie czerwca i lipca 2010.

 

Volvo FM MethaneDiesel

Volvo Trucks poszerza swoją ofertę pojazdów zasilanych paliwamialternatywnymi, wprowadzając na rynek nowe Volvo FM MethaneDiesel. Tym samym,Volvo jest pierwszym producentem samochodów ciężarowych w Europieoferującym pojazdy dystrybucyjne z silnikiem gazowym, które zpowodzeniem spełniają również wymagania transportu długodystansowego.Produkcja rusza w sierpniu bieżącego roku.

 

?Tak? dla mieszanki metanu i oleju napędowego

Po raz pierwszy w historii europejscy przewoźnicy drogowi mają możliwośćwykorzystywania samochodów ciężarowych zasilanych gazem w cięższymtransporcie na większe, niż dotychczas odległości. Szwedzka firmatransportowa Götene Kyltransport jest jedną z pierwszych, któraprzez ostatni rok testowała nowy model Volvo Trucks, spalający mieszankęmetanu i oleju napędowego. Seryjna produkcja tych pojazdów rusza latembieżącego roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022