Wyszukiwałeś:

ford X

focus X

fiesta X

focus X

st X

fiesta X

st X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford focus fiesta focus st fiesta st

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

4 miliony Focusów z Europy

Jeden z najpopularniejszych w ostatnich latach modeli na europejskim rynku -Ford Focus - świętuje wyprodukowanie czteromilionowego egzemplarza w Europie.

 

Taki będzie nowy Focus...

Ford w następnej generacji Focusa zamierza zerwać z konserwatywną stylistykąobecnego modelu i zaoferować europejskim klientom prawdziwie sportowegohatchbacka. Prawdopodobny termin debiutu nowej generacji to 2010 rok.

 

Dwójka eSTetów

Ford zaprezentował we Frankfurcie obok produkcyjnej wersji Focusa ST, koncepcyjny model Fiesty ST. Tym samym Ford poczynił kolejny krok w kierunkurozwoju strategii tworzenia globalnych modeli.

 

Ford Fiesta przejmie rolę Focusa

Serwis Autocar donosi, że w najbliższych lata możemy nie zobaczyć już Focusa RS. Zamiast tego rolę cywilnej rajdówki w gamie modelowej Forda przejmie Fiesta.

 

Dwa nowe SUV-y i Mustang - oto przyszłość Forda

Wiemy już, jakimi modelami Ford będzie chciał dotrzeć do europejskichklientów w najbliższej przyszłości. Oprócz najlepiejsprzedających się dziś aut, czyli modeli Fiesta, Focus i Mondeo, wydatnie tencel mają pomóc osiągnąć dwa nowe w ofercie SUV-y oraz (w końcu naeuropejskim rynku) Ford Mustang. To jednak nie wszystko. Szykuje się bowiemdość pokaźna ofensywa modelowa Forda.

 

Pakiet modyfikacji dla Fiesty ST i Focusa ST

Producent z logo niebieskiego owalu przedstawił specjalny pakiet przygotowanyprzez brytyjska firmę Mountune, który pozwala podnieść moc Fiesty iFocusa ST.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ford focus fiesta focus st fiesta st".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018