Wyszukiwałeś:

ford X

focus X

focus X

st X

. Znaleziono 109 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford focus focus st

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 109 wszystkich):

4 miliony Focusów z Europy

Jeden z najpopularniejszych w ostatnich latach modeli na europejskim rynku -Ford Focus - świętuje wyprodukowanie czteromilionowego egzemplarza w Europie.

 

Ford Focus Coupe Cabriolet - pierwsza jazda

Czy jesień to dobry moment na wprowadzenie na rynek kabrioleta? Tak, jeśli maon twardy składany dach, dzięki któremu auto może służyć nam przezcały rok. Taki właśnie jest też i Ford Focus Coupe Cabriolet.

 

Ford Focus: Inny, bo amerykański

Ford przygotował kolejną broń w walce o klientów ze Stanów Zjednoczonych wklasie aut kompaktowych. Do tamtejszych salonów samochodowych wjedzie nowyFocus z rocznika modelowego 2008. Nowa generacja amerykańskiej wersji tylko znazwy jest podobna do jej europejskich odpowiedników.

 

Nowa twarz Focusa

Ford Focus, najważniejsze dziecko koncernu spod znaku błękitnego owalu,przeszedł właśnie małą operację plastyczną. Jego wygląd nabrał więcejdynamiki, wnętrze zyskało na jakości, a układ jezdny pozostał tak samodoskonały. Na krętych i wąskich, górskich ulicach Nicei mieliśmyokazję spróbować jak jeździ Focus przeznaczony na rocznik modelowy2008.

 

Ford Focus RS oficjalnie

Ponieważ wszędzie dookoła pojawiły się już pierwsze nieoficjalneinformacje na temat nowego Focusa RS, Ford postanowił dłużej nie czekać izdradził pierwsze szczegóły dotyczące swojego najmocniejszegokompakta.

 

Więcej Focusów może korodować

Ogłoszone pod koniec ubiegłego roku akcje serwisowe niektórychegzemplarzy modeli Ford Focus oraz C-Max, a związane z możliwością korozjielementów układów chłodzenia, będą rozszerzone o kolejnewersje kompaktowego Forda.

 

Focus ST prawie gotowy

Nowa, trzecia już generacja Focusa będzie bez wątpienia największą gwiazdąna stoisku Forda podczas paryskich targów motoryzacyjnych. Sporymzainteresowaniem zwiedzających będzie cieszyć się też najmocniejsza odmianatego modelu, sygnowana literkami ST, choć będzie to jeszcze wersjaprzedprodukcyjna.

 

Ford Focus ST-R

Ford przywiózł do Frankfurtu specjalną wersję Focus'a. Samochódstworzony na bazie Forda Focus ST jest jego diabelskim wcieleniem.

 

Volkswagen Golf GTI vs. Ford Focus ST

Trudno jest zorganizować ceikawy pojedynek. Przekonać do walki dwóchtopowych zawodników nie jest łatwo i to nie tylko w boksie. Nam udałosię do walki namówić dwóch niemiecki przedstawicieli segmentusportowych kompaktów: Focusa ST oraz Golfa GTI. Czy nasz pojedynekzakończy się knock outem?

 

Ford Focus ST: Sportowy Turysta

Choć niebawem straci miano najmocniejszego kompaktowego Forda na rzecz FocusaRS, to wciąż literki ST na przednim grillu i klapie bagażnika budzą szacunekprzechodniów, innych kierowców, a przede wszystkim bezpośrednichrywali w segmencie kompaktowych hot hatchów. Sprawdziliśmy, czym straszynajmocniejsza wersja Forda Focusa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ford focus focus st".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018