Wyszukiwałeś:

ford X

focus X

. Znaleziono 1380 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford focus

Spróbuj też wyszukać: ford focus kombi ford focus c-max ford focus wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1380 wszystkich):

Ford Focus: Gold w czerni

Do redakcyjnego testu Mojeauto.pl trafił Ford Focus II z jednym z najczęściejwybieranych nadwozi i popularnym silnikiem oraz z ponad standardowymwyposażeniem.

 

Ford Focus po kuracji

Cieszący się niezwykle dużą popularnością w Europie Ford Focus zostałpoddany niewielkiej kuracji odmładzającej. Auto po zmianach po raz pierwszypokazane zostało we Frankfurcie, a w sprzedaży pojawi się już pod koniecroku.

 

Ford Focus do serwisu

Ford Polska sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre samochody Ford Focus wyposażone w tylnehamulce bębnowe mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwaużytkowników.

 

Ford Focus najpopularniejszy + [VIDEO]

Ford Focus okazał się najpopularniejszym modelem w polskim Internecie wminionym już roku i po raz drugi w pięcioletniej już historii plebiscytuzdobył tytuł Internetowego Samochodu Roku.

 

Ford Focus: Duratec vs Duratorq

Ford Focus to bez wątpienia samochód, który jest liderem w swoimsegmencie. Dobra cena, solidne wykonanie, wzorowe właściwości jezdnesprawiają, że auto jest doceniane przez wielu użytkownikówdróg. Dużym zainteresowaniem cieszył się w zeszłym także u naszychużytkowników. Specjalnie dla Państwa porównujemy InternetowySamochód Roku 2008.

 

Nowy Ford Focus - pierwsza jazda

Od momentu kiedy Ford Focus pojawił się na ulicach minęło już trzynaścielat i przeszło 10 milionów wyprodukowanych egzemplarzy. Na polskie drogiwjeżdża właśnie trzecia generacja Forda Focusa, która jest dostępnajuż od 60.700 złotych.

 

Ford Focus ST kombi: NonkonformiSTa

Przesłanie sportowych kombi jest zrozumiałe. Mają od czasu do czasuprzypomnieć dorosłemu facetowi,  wiodącemu na co dzień ustatkowaneżycie rodzinne, że jazda samochodem może być jeszcze ekscytująca.Sprawdzamy czy z tej roli właściwie wywiązuje się Ford Focus kombi zdopiskiem ST.

 

Ford Focus ultra ekologiczny

Choć Focusa z jednolitrowym silnikiem EcoBoost można już zamawiać odubiegłego roku, to jednak Ford cały czas prowadzi prace, które mająusprawnić tę jednostkę. Już niebawem w ofercie pojawi się Ford Focus 1.0EcoBoost, który będzie pierwszym kompaktem z silnikiem benzynowymemitującym poniżej 100 g CO2/km.

 

Ford Focus światowym liderem sprzedaży

Nie Volkswagen Golf, nie Toyota Corolla, ani też żaden z Chevroletów, aFord Focus jest najchętniej kupowanym modelem w ujęciu globalnym po pierwszymkwartale br. Tym samym kompaktowy Ford obronił pozycję światowego liderasprzedaży zdobytą przed rokiem.

 

Ford Focus po liftingu - znamy ceny

Lada moment do sprzedaży trafi Ford Focus po faceliftingu. Cennik za wersjępięciodrzwiową zaczyna się od 57.990 zł. Za odmianę czterodrzwiowązapłacimy tysiąc więcej, zaś za kombi z portfela trzeba będzie wysupłaćdodatkowe 2 tys. zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ford focus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021