Wyszukiwałeś:

ford X

mondeo X

mondeo X

hybrid X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford mondeo mondeo hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Mondeo i Tiguan na 5, i30 na 4

Euro NCAP opublikowało wyniki testów zderzeniowych kolejnych czterech modeli.Najwyższą ocenę pięciu gwiazdek za ochronę pasażerów uzyskały FordMondeo i Volkswagen Tiguan, zaś o jedną gwiazdkę mniej otrzymały Hyundai i30oraz Volkswagen Caddy Life.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Ford Fusion: amerykańska zapowiedź Forda Mondeo

Ford zaprezentował nowy model - Fusion. Samochód zadebiutuje na rynku amerykańskim jako auto klasy średniej. Model ten zapowiada nową generacjęeuropejskiego Forda Mondeo.

 

Znamy ceny nowego Forda Mondeo!

Mimo że premiera nowego Forda Mondeo w Polsce jest przewidziana na początekprzyszłego roku to auto można zamawiać w salonach już teraz.

 

Ford Mondeo Mk V Hybrid - dane techniczne

Po raz pierwszy w historii Mondeo jest oferowane również jako hybryda.Auto dostępne jest tylko w nadwoziu sedan. Ciekawostka, że sedan na polskimrynku jest oferowany tylko jako hybryd. Mondeo Hybrid występuje tylko wnajbogatszej wersji wyposażenia Titanium i na zakup auta musimy przygotować122 000 tys. złotych.

 

Ostatnie sztuki Ford Mondeo Mk IV - ceny

Ford już od miesiąca przyjmuje zamówienia na Mondeo Mk V, ale nadalmożna zakupić czwartą generację Mondeo. Kto chce musi się spieszyć, gdyżpozostały ostatnie szutki Mondeo Mk IV.

 

Volkswagen Passat B8 vs Ford Mondeo Mk5 - pierwsze starcie

Dwie najświeższe nowości w segmencie aut klasy średnie. Oba modelesprawdzaliśmy kilka dni temu. W salonach już od ponad miesiąca sąprzyjmowane zamówienia na oba samochody. Dziś porównujemynajważniejsze cechy obu modeli.

 

Kilka nowych wersji Forda Mondeo

Aby walczyć o miano lidera w klasie średniej, do efektownego wyglądu i wygodnej kabiny, Mondeo dodaje szerokie możliwości konfiguracji układu napędowego.

 

Ford Mondeo Hybrid - Hybryda prawie idealna

O nowym Fordzie Mondeo sceptyczni mówili, że w Europie pojawił się odwa lata za późno, przez wzgląd na nowocześniejszego VolkswagenaPassata. Na Starym Kontynencie jest oczywiście duże grono klientów,które sympatyzuje z Mondeo i mimo późnego debiutu auto spod znaku"błekitnego owalu" wyprzedziło Passata B8 w rankingachsprzedażowych w Polsce.  Zobacz, czy uda się ich przekonać do wersji zhybrydowym napędem. Dziś daniem głównym jest Ford Mondeo Hybrid.

 

Ford Mondeo Hybrid ? ekologia i klasa premium w zasięgu ręki

Ford wprowadzając nowe Mondeo na rynek zaznaczył, że wie jak grać o fotellidera w segmencie D. Auto pokazało nowoczesne oblicze marki i udowodniło,że w parze z dobrą ceną może iść świetna stylistyka, jakość inowoczesne rozwiązania. Najnowsza generacja Mondeo wybiła się ponadkonkurencję jeszcze w jednej kwestii. Ford zaoferował na liście dostępnychsilników napęd hybrydowy. Co potrafi ekologiczna wersja eleganckiegosedana?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ford mondeo mondeo hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019