Wyszukiwałeś:

ford X

mondeo X

silniki X

ecoboost X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford mondeo silniki ecoboost

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Mocniejsze silniki w Mondeo

Pod maskę Forda Mondeo trafią dwie nowe jednostki napędowe: wysokoprężnaTDCi oraz nowość - benzynowy EcoBoost o mocy 203 koni mechanicznych.

 

Ford Mondeo po zmianach

Wystawa samochodowa w Moskwie była miejscem pierwszej oficjalnej prezentacjiodnowionego Forda Mondeo. Po targach w Paryżu auto będzie pojawiać się wsprzedaży sukcesywnie na kolejnych rynkach.

 

Jeździliśmy nowym i najmocniejszym Mondeo

Jeden z liderów segmentu średnich aut przeszedł właśnie kuracjęodmładzającą, a wraz z nią otrzymał nowy oręż do walki z konkurencją -240-konny silnik benzynowy EcoBoost wspomagany przez dwusprzęgłową skrzynięPowerShift oraz szereg nowoczesnych rozwiązań. W polskich salonach odmłodzonyFord Mondeo pojawi się już w październiku.

 

Ford Fusion: amerykańska zapowiedź Forda Mondeo

Ford zaprezentował nowy model - Fusion. Samochód zadebiutuje na rynku amerykańskim jako auto klasy średniej. Model ten zapowiada nową generacjęeuropejskiego Forda Mondeo.

 

Ford Mondeo: Mniej, choć więcej

Zmniejszanie pojemności silników, przy jednoczesnym zwiększaniu mocytychże jednostek to współczesny pomysł na osiągi w duchu ekologii.Idea downsizingu w wykonaniu Forda ma na imię EcoBoost - w przypadku naszegotestowego Mondeo - o parametrach 1,6 litra oraz 160 koni mechanicznych.

 

Nowa generacja Forda Mondeo z silnikiem 1.0

Dziś Ford udostępnił szczegóły dotyczące przyszłej generacji Forda Mondeo. Okazuje się, że nadchodząca generacja samochodu z segmentu D będziedostępna z silnikiem 1.0 EcoBoost.

 

Silnik 1.5-litra EcoBoost w nowym Mondeo

Nowa generacja Forda Mondeo, która ma w Europie zadebiutować w 2014roku będzie oferowana z nową jednostką z linii EcoBoost. Motor 1.5-litorowytrafi również do amerykańskiej wersji tego auta, Forda Fusiona.

 

Ford Mondeo ma już 20 lat!

Ford wznosi toasty i odbiera życzenia oraz gratulacje. Oto jeden z flagowychmodeli obchodzi 20. rocznicę istnienia. Dodatkowo w Europie sprzedano już 4.5miliona egzemplarzy Mondeo.

 

Volkswagen Passat B8 vs Ford Mondeo Mk5 - pierwsze starcie

Dwie najświeższe nowości w segmencie aut klasy średnie. Oba modelesprawdzaliśmy kilka dni temu. W salonach już od ponad miesiąca sąprzyjmowane zamówienia na oba samochody. Dziś porównujemynajważniejsze cechy obu modeli.

 

Kilka nowych wersji Forda Mondeo

Aby walczyć o miano lidera w klasie średniej, do efektownego wyglądu i wygodnej kabiny, Mondeo dodaje szerokie możliwości konfiguracji układu napędowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ford mondeo silniki ecoboost".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019