Wyszukiwałeś:

ford X

mondeo X

. Znaleziono 934 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford mondeo

Spróbuj też wyszukać: ford mondeo mk3 ford mondeo mk4 ford mondeo mk2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 934 wszystkich):

Ford Mondeo kombi: Kombi-ekspres

Samochody o nadwoziu kombi - kiedyś niedoceniane, dziś wręcz uwielbiane.Dlaczego na przestrzeni kilku lat tak mocno zmieniły się gustakierowców? Ford Mondeo Kombi jest tego najlepszym przykładem.

 

Nowe Mondeo

Na niecały miesiąc przed światową premierą, zaplanowaną podczas wystawymotoryzacyjnej w Genewie, Ford zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęciaswojego nowego modelu z klasy średniej. Do sprzedaży nowy Ford Mondeo trafilatem br.

 

Ford Mondeo: Obudzić emocje

"Dotąd samochody Forda były bez prawdziwych emocji" - powiedział naeuropejskiej prezentacji nowego Forda Mondeo Adam Kołodziejczyk, szef polskiegooddziału marki. Trzecia generacja jednego z najbardziej popularnych na StarymKontynencie samochodów segmentu D właśnie zaczyna swój objazd po salonachsprzedaży... po to by wbudzić pozytywne emocje wśród klientów.

 

Ford Mondeo na gaz

Choć wystawa samochodowa AMI w Lipsku nie dorównuje rangą trwającymjeszcze targom w Genewie, to i tam nie zabraknie światowych premier. Jedną znich będzie Ford Mondeo LPG, który będzie mógł być zasilanyaż trzema rodzajami paliwa - benzyną, bioetanolem oraz LPG.

 

Ford Mondeo Kombi: Dobry układ

Samochody o nadwoziu kombi to bardzo specyficzna grupa. Przeważnie są to autaod których wymaga się wielozadaniowości. Wszak nowe Mondeozadebiutowało w jednym z filmów o przygodach agenta o imieniu James,zatem powinno wywiązać się ze stawianych przed nim zadań na celująco.

 

Używane: Ford Mondeo MK3 (2000-2007)

Na rynku samochodów używanych bardzo dużą popularnością cieszą sięobecnie samochody z segmentu D. Są przystępne cenowo, mają łatwy dostęp doczęści i zapewniają dużo większy komfort podróżowania niż nowysamochód z segmentu mniejszego. Jednym z takich giełdowych hitówjest Ford Mondeo trzeciej generacji, zwany również jako MK3.

 

Ford Mondeo: Zmiany niepotrzebne

W życiu każdego nowego auta - mniej więcej po trzech, czterech latach od jegodebiutu rynkowego - przychodzi taki czas, że poddaje się je zmianomstylistycznym. I choć w wielu przypadkach są one wręcz niezauważalne napierwszy rzut oka, znowu więcej się mówi o danym modelu. Ot, takasztuczka marketingowa. Tym razem pod naszą redakcyjną lupę wzięliśmy FordaMondeo, który to w wersji po liftingu jeździ po naszych drogach już odponad pół roku.

 

Ford Mondeo Mk V kombi - dane techniczne

Ford Mondeo w najnowszowym wydaniu dostepny jest również jako kombi. Dotej wersji nadwoziowej musimy dopłacić jednak 4 000 złotych. Samochódjest oferowany z taką samą gamą silnikową co wersja liftback.

 

Ford Mondeo Hybrid - Hybryda prawie idealna

O nowym Fordzie Mondeo sceptyczni mówili, że w Europie pojawił się odwa lata za późno, przez wzgląd na nowocześniejszego VolkswagenaPassata. Na Starym Kontynencie jest oczywiście duże grono klientów,które sympatyzuje z Mondeo i mimo późnego debiutu auto spod znaku"błekitnego owalu" wyprzedziło Passata B8 w rankingachsprzedażowych w Polsce.  Zobacz, czy uda się ich przekonać do wersji zhybrydowym napędem. Dziś daniem głównym jest Ford Mondeo Hybrid.

 

Ford Mondeo Hybrid ? ekologia i klasa premium w zasięgu ręki

Ford wprowadzając nowe Mondeo na rynek zaznaczył, że wie jak grać o fotellidera w segmencie D. Auto pokazało nowoczesne oblicze marki i udowodniło,że w parze z dobrą ceną może iść świetna stylistyka, jakość inowoczesne rozwiązania. Najnowsza generacja Mondeo wybiła się ponadkonkurencję jeszcze w jednej kwestii. Ford zaoferował na liście dostępnychsilników napęd hybrydowy. Co potrafi ekologiczna wersja eleganckiegosedana?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ford mondeo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021