Wyszukiwałeś:

forfour

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: forfour

Spróbuj też wyszukać: forfour spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Wszystko o samochodach Smart forfour

Smart forfour to nietypowy, jak na tę niemiecką markę, model, w którym mogą zasiąść w sumie cztery osoby. Produkowany był we współpracy z Mitsubishi i czerpie wiele rozwiązań z modelu Colt. Niestety, słabe wyniki sprzedaży spowodowały, że w 2006 roku koncern Daimler, do którego należy marka smart...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Smart forfour: jedyny w swoim rodzaju. Polecam!

5 mam smarta Forfour od 4 lat. Kiedyśmówiłam że nigdy nie będę jeździć Smartem, bo mi się nie podobały.Teraz wiem że nie mówi się "nigdy" :-) Zgrabny, ekonomiczny i dla mnie jedynyw swoim rodzaju Smarcik. Już się boję co kupię sobie jak Smarcik się<...

 

Wątek na forum: Smart forfour...

czy jest ktoś na forum kto posiada smarta forfour???? Nigdzie nie mogę odnaleźć,poczytać o tym superkowym autku.... Może ktoś się znajdzie i poklikamy... ewik

 

Smart Forfour na boczny tor

Koncern DaimlerChrysler poinformował o wstrzymaniu produkcji czteroosobowegomodelu Smarta Forfour. DC skoncentruje się na budowie dwumiejscowego SmartaFortwo. Dzięki planom restrukturyzacyjnym w 2007 roku Smart ma znowu przynosićdodatni bilans.

 

Smart Forfour zasilany LPG

Na targach motoryzacyjnych AMI Lipsk 2006 Smart zaprezentuje kolejny samochódzasilany gazem ziemnym. Po prezentacji modelu Fortwo CNG przyszła kolej namodel Forfour napędzany płynną odmianą gazu LPG.

 

Colt nadal w produkcji

Japoński producent samochodów, Mitsubishi poinformował w czwartek, żebędzie kontynuował produkcję modelu Colt w holenderskiej fabryce NedCar,mimo, iż DaimlerChrysler podjął decyzję o zakończeniu produkcji SmartaForFour w tej fabryce.

 

Koniec forfoura

Zakończyły się trwające trzy miesiące negocjacje pomiędzy koncernamiDaimlerChrysler a Mitsubishi Motors, a dotyczące produkcji modelu smartforfour.

 

Renault i Smart planują wspólne auto

Ma być produkowany przez dwóch producentów i posiadać czterymiejsca. Koncern Daimler AG, właściciel marki Smart wspólnie z Renaultplanują budowę wspólnego samochodu, który poniekąd byłbynastępcą modelu Forfour.

 

Nowy Smart już niebawem

Pojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź nowego Smarta. Koncern Daimler,właściciel marki pokaże model Fortwo i Forfour w październiku.

 

smart zaprezentował nowe fortwo i forfour

Wczoraj w Berlinie odbyła się oficjalna prezentacja nowych generacjismartów - dwudrzwiowego fortwo i czterodrzwiowego forfour. Oba modeleoficjalnie zadebiutują na wystawie w Paryżu, a w listopadzie ruszy ichsprzedaż.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019