Wyszukiwałeś:

formula X

opony X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: formula opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Pomagamy wybrać najlepsze zimówki (225/45 R17)

Po wczorajszych wynikach testów 15-calowych zimówekprzeprowadzonych przez niemiecki automobilklub ADAC dziś przedstawiamyrezultaty uzyskane przez większe opony o rozmiarze 225/45 R17. Tak jak iwczoraj najbezpieczniejsze okazały się markowe opony z tzw. "wyższejpółki", zaś na największe ryzyko jesteśmy narażeni, jeślizdecydujemy się na opony z Chin.

 

F1: Ostatnie testy opon Pirelli

W Abu Dhabi odbyły się ostatnie prywatne testy opon Pirelli dowyścigów Formuły 1. Pierwszy raz w historii F1 ponad pięciokilometrowytor Yas Marina został pokryty wodą, by przeprowadzić niepowtarzalnedwunastogodzinne próby nocne.

 

F1: Czerwone, białe, niebieskie, żółte

Pirelli, główny i jedyny dostawca opon dla Formuły 1 rozważawprowadzenie rozszerzonej kolorystyki znaczenia poszczególnych opon.Według koncepcji włoskiej firmy żółte oznaczenia miałyby pneumatykiwykonane z twardej mieszanki.

 

F1: Pierwsze wrażenia Kubicy

We wczorajszym, drugim dniu testów w Walencji za kierownicą nowegobolidu Lotus Renault GP - R31 zasiadł Robert Kubica. Polak pokonał aż 104okrążenia i powiedział, że najważniejszym elementem wśróddokonanych zmian na ten sezon, są nowe opony Pirelli.

 

F1: Pirelli podało kolory

Włoski producent opon – Pirelli - rozpoczynający pierwszy sezontrzyletniego porozumienia obejmującego dostawę opon do Formuły 1, ujawniłkolory, którymi oznaczane będzie sześć rodzajów ogumieniawykorzystywanych podczas sezonu.

 

F1: Pirelli o Grand Prix Malezji

Po udanym debiucie w Australii, urozmaiconym dużą liczbą akcji na torze iszerokim zakresem strategii stosowanych w wyścigu, w ten weekend na GP MalezjiPirelli czeka zupełnie inny rodzaj wyzwania.

 

F1: Wrócą "opony kwalifikacyjne"?

Szef sportu w Pirelli Paul Hembery zdradził, że jego firma zaproponowałazespołom powrócenie do używania specjalnego zestawu opon,wykorzystywanych tylko w kwalifikacjach przed Grand Prix.

 

Jakie zimówki najlepsze? - cz.II (175/65 R14)

W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych orozmiarze 195/65 R15. Dziś druga część tego testu, w którym niemieccyspecjaliści poddali sprawdzianowi zimówki, jakie na co dzień możnaznaleźć w najpopularniejszych modelach segmentu B. Wśródprzetestowanych opon znalazły się również tzw. uniwersalne. Zobaczwięc, kto ma rację w corocznym sporze, czy konieczne są opony zimowe, czymoże w zupełności wystarczy ogumienie wielosezonowe.

 

Najlepsze opony dla kompaktów i klasy średniej

Wielkimi krokami zbliża się wiosna. My także wielkimi krokami zbliżamy siędo końca prezentacji wyników testów nowości oponiarskich nasezon 2012, które przedstawiamy za pośrednictwem raportu niemieckiegoautomobilklubu ADAC. Tym razem pod lupę bierzemy pneumatyki o popularnymrozmiarze 205/55 R16 z indeksem prędkości V (do 240 km/h). Wiele aut segmentuC i D podróżuje właśnie na takim ogumieniu.

 

Pirelli winą obarcza zespoły

Ostatni wyścig na torze Silverstone podniósł ogromną wrzawę i nadostawcę opon, firmę Pirelli spadł grad oskarżeń, głównie zestrony kierowców. Włoski producent nie ochłonął jeszcze po aferze ztestami Mercedesa a znów musi się tłumaczyć i z tego tłumaczeniawychodzą ciekawe fakty.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "formula opony".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019