Wyszukiwałeś:

fortwo

. Znaleziono 234 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fortwo

Spróbuj też wyszukać: mercedes a rx 300

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 234 wszystkich):

Następca Smarta ForTwo w 2007 r.

Kwiecień 2007 roku jest jak na razie niepotwierdzonym terminem pojawienia sięw sprzedaży następcy modelu Smart ForTwo.

 

Nowy Smart fortwo na zdjęciach

Producent marki Smart opublikował pierwsze, oficjalne zdjęcia nowej generacjimodelu fortwo. Druga seria małego miejskiego auta w sprzedaży pojawi się w2007 roku i będzie wyróżniać się kilkoma istotnymi zmianami.

 

Tańszy smart fortwo

Choć oficjalnie nowy smart fortwo coupe i kabriolet będzie w sprzedażydopiero od kwietnia, to już od początku lutego można go zamawiać. Co ważne,ceny nowej generacji smarta są niższe niż poprzednika.

 

Klasa S i Fortwo do naprawy!

Dwa modele koncernu DaimlerChrysler - duży Mercedes klasa S oraz mały SmartFortwo - z powodu możliwości wystąpienia awarii zostały objęte kampaniąserwisową.

 

4 gwiazdki smarta fortwo

Jeden z najmniejszych samochodów, jaki można spotkać obecnie naszych drogach,czyli model smart fortwo zapewnia dość dobre bezpieczeństwo. W testach EuroNCAP najnowsza generacja tego auta uzyskała cztery gwiazdki.

 

Czy warto kupić: Smart Fortwo (1998-2007)

Jedni go wyśmiewają uważając, że resorowanie zależy tylko od ilościpowietrza w oponach, drudzy z kolei ubóstwiają za to, że dozaparkowania potrzebuje tyle miejsca co skuter. W cyklu testów "Czywarto kupić?" przyglądamy się najpopularniejszemu ze Smartów,modelowi Fortwo pierwszej generacji (1998-2007).

 

Specjalna edycja Smarta ForTwo

Specjalna edycja Smart Fortwo pearlgrey wyróżnia się grafitowymlakierem, którykoresponduje ze szkieletem tridion w kolorze srebrnym,aluminiowymi obręczami oraz skórzanym wykończeniem kabiny.

 

Smart ForTwo ED: Koniec z tankowaniem

Kiedy w 1998 roku pierwszy Smart ForTwo wjechał na europejskie drogi był topierwszy etap do rewolucji w miejskich samochodach. Kilkanaście latpóźniej zadebiutował pierwszy, elektryczny Smart.

 

1.5 miliona smartów fortwo

Smart zapisuje kolejny rekord na kartach historii swojej marki. Z taśmymontażowej w Hambach, we Francji zjechał 1.5-milionowy smart fortwo.

 

smart zaprezentował nowe fortwo i forfour

Wczoraj w Berlinie odbyła się oficjalna prezentacja nowych generacjismartów - dwudrzwiowego fortwo i czterodrzwiowego forfour. Oba modeleoficjalnie zadebiutują na wystawie w Paryżu, a w listopadzie ruszy ichsprzedaż.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019