Wyszukiwałeś:

fotele

. Znaleziono 2620 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fotele

Spróbuj też wyszukać: fotele samochodowe fotele ford fotele seat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2620 wszystkich):

Citroen C2 VTS: Maluch o sportowych ambicjach

Nosząc się z zakupem nowego samochodu bardzo często chcemy, żeby spełniałon szeroko pojęte wymogi funkcjonalności. Musi być atrakcyjny z wyglądu,zwinny w mieście, a po energicznym wciśnięciu przepustnicy powinien"wgniatać" w fotele. Gdyby pominąć kwestię ceny, to Citroen C2 VTSmógłby być jednym z mocniejszych kandydatów w segmencie autmałych.

 

Bezpieczne fotele samochodowe

Brytyjska organizacja Thatcham przeprowadziła symulacje testówzderzeniowych, w których badane było zabezpieczenie przed obrażeniamikręgów szyjnych, jakie mają zapewniać fotele samochodowe. Aż 80procent przebadanych foteli uzyskało dobry lub zadowalający wynik.

 

Euro NCAP: Jakie modele mają bezpieczne fotele?

Pięć gwiazdek w testach zderzeniowych wcale nie musi oznaczać, że w raziekolizji nic nam nie grozi. Powód? Nie badano dotąd bezpieczeństwapodczas uderzenia w tył auta. Od przyszłego roku będzie to stały punkttestów, zaś teraz Euro NCAP opublikowało pierwsze wyniki tego typutestów przeprowadzonych przy okazji tegorocznych próbzderzeniowych. Wyniki mogą zaskoczyć...

 

Abarth i sportowe fotele

Aby podkreślić jeszcze bardziej sportowy charakter modeli spod znakuSkorpiona, przygotowane zostały specjalne fotele we współpracy zwłoską firmą Sabelt.

 

Wątek na forum: Volkswagen Golf: Debiut po raz siódmy

Robie fotele do golfa 7. Fotele będą troszkę inne niż w poprzednim modelu, siedzisko będzie lżejsze i delikatniejsze ~S.K

 

Oto fotele przyszłości

Zakończone już targi samochodowe w Genewie były miejscem prezentacji nietylko nowych samochodów oraz konceptów, które stanowiązwiastuny aut w przyszłości. Można było zobaczyć także, jak niedługomogą wyglądać fotele samochodowe.

 

Wątek na forum: opinia: Evanda 2004 2.3l 131km manual benzyna/lpg

posiadam evande 2.3 litra benzyna/lpg. W benzynie to prawda, spalanie straszne, około 13-15litrów/100km na mieście. W gazie przy ekonomicznej jeździe (instalacja NECAM) spalanie na mieście wynosi u mnie około 11-12litrów i około 9-10 na trasie. Także, w gazie autko wychodzi bardzo ekonomicznie 30...

 

Kradną fotele w Audi RS4

Brytyjskie źródła donoszą, że na Wyspach Brytyjskich dużąpopularnością wśród amatorów cudzej własności cieszą sięfotele z Audi RS4. 

 

Wątek na forum: Honda CR-V: SUV z dieslem

Ale pierdoły !!! Stałem się rok temu użytkownikiem Hondy CRV z silnikiem diesla w wersji Executive.Oczekiwałem nieco więcej po tym samochodzie.Moje uwagi : -bardzo duże spalanie ok.9,2l na trasie - beznadziejny zestaw audio , zwykłe najprostsze radio Pioniera, - -brak takiego ...

 

Wygodny fotele Opla z atestem

Opel już zlicza wyniki sprzedaży nowej Merivy oraz odświeżonej Insigni.Niemcy zwracają uwagą przy okazji podsumowań na zastosowane w tych modelachkomfortowe fotele z atestem AGR.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018